Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonrası

323
3.204 views

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş. Binlerce başvuru arasında şans bize de güldüğünde neler yapacağız bu sayfada onları paylaşacağız. Bu sayfamızı bir forum gibi kullanmayı düşünerek oluşturduk. Herkes yarılma ile ilgili bildiklerini, duyfuklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak bile katınlan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz..

Yorum alanına yazarak hem yarışmaya başvuran diğer arkadaşların bilgi sahibi olmasını hemde birbirimize yardımcı olma amaçlı yorumlarınızı bekliyoruz..

Soru, Görüş ve Paylaşımlarınızı Yorum alanından ekleyebilirsiniz veya kimmilyonertakip[@]gmail.com mail adresimize detaylı bilgi gönderebilir biz sizin yerinize paylaşım yapabiliriz.

SORU VE CEVAPLAR

Soru 1 : Bazen yoruma açık, tartışmalı sorular çıkıyor. Sorular konusunda çok eleştiri geliyor mu?

Bütün sorular kaynaklı, tdk-ansiklopediler-makalelerden kaynak bulunmayan soru sorulmuyor.

Soru 2 : Yarışmaya katılalı 1 yıl oldu paramı hala alamadım sence ne yapmalıyım?

ATV reklam departmanını aramanız gerekiyor, 9 ayı geçtiği anda arayın.

Soru 3 : Yazılı ve sözlü mülakat arası ne kadar sürüyor ?

Sözlü mülakattan sonra seni çağıracaklarsa hemen çağırıyorlar zaten, çağırılmamışsan çağırılmayacaksın demektir.

Soru 4 : Ben daha önce kaydoldum 1 hafta sonra mülakata çağırıldım 0850 li numaradan ama vizelerim olduğundan gidemedim bayan bana siz bize bu numaradan müsait olduğunuz günden birkaç gün önce ulaşın dediler ama numaraya kaybettim sence ne yapabilirim ulaşmak için ?

Atv müşteri hizmetlerini arayıp isim soyisim verdim kontrol edip numarayı söylediler. İletişim numarası içi tıklayın

Soru 5 : Başvurmuştum aradılar fakat mülakat tarihinin uygun olmadığını sınavlarım olduğunu söylemiştim.biz sizi tekrar arayacağız dendi. sence umutlarımı tüketmeli miyim. yoksa ararlar mı ? bi fikrin olmalı bu konuda.

Tekrar arayacağız dendiyse aramaları oldukça muhtemel.

Soru 6 : Verilen rakamlar olduğu gibi veriliyor mu? yani merak ettiğim net ele geçen miktar ne kadar?

Yüzde 10’a yakını vergi olarak kesiliyor.

Soru 7 : Ben atv’yi aradım. seyirci olarak gelmek istiyorum bi arkadaşımla miloyner yarışmasına diye… tel numaramı adımı soyadımı nerede yaşadığımı sorup , yarışmanın numarasını verdi. sonra oradan da bi yere yönlendirdiler. birileriyle konuştum ve seyirci almadıklarını söylediler. bu seyirciler nereden geliyor . bir de başta konuştuğum kişi(atv) , neden benim bilgilerimi istedi madem yardımcı olamayacaktıysa. o an sormadım. şimdi sorayım.

Seyirciler yarışmanın çekildiği yenibosna stüdyosuna yakın yerlerde yaşayan insanlar, zaten 150 kişi civarı oluyor stüdyoda, tahminimce ortalama 40 kişi de yarışmacının yakınları. atv’den biraz uzakta yapıldığı için yarışma atv çalışanlarının bilmemesi normal, iki organ farklı çalışıyor yani.

Soru 8 : Adamına göre soru sorulmadığına emin miyiz? Mesela çoban amcaya sesli soruda cırcır böceği soruldu. Sağlam üniversitelerde okuyanlara da çeldirici sorular geliyor. İlk sorular çok tutarsız. Genellikle kalıbıyla sorulan sorular saçmalık. Mesela anneler bebeklerinin banyo suyu sıcaklığını genellikle nasıl ölçerler diye sorulmuş daha önce. erkek çocuklarının neresine kolanya dökülür tarzı bir soru da hatırlıyorum. Bu yaşıma geldim kafama kimse kolanya dökmedi. Milyoner bilgi yarışması olmaktan uzaklaşmaya başladı bence. Hayatın içinden soracağız diye fazla kasıyorlar sanki.

Adamına göre soru sorulması aslında pek mümkün olmaz, çünkü soruların hangi sırayla sorulacağı çekimden bir iki gün önce belirleniyor bildiğim kadarıyla. yarışmacıların çıkış sırası ise çekim günü belli oluyor, kimse o kadar soruyu aklında tutamaz 🙂 yani tutarsız olduğu görüşü belli bir oranda tartışılabilir. ancak mesela benim kafama enseme çok kolonya döküldü bana gelse çok rahat bilirdim, sizin aile çevrenizde olmadıysa bilmek hemen hemen imkansız. bunun yaşanıp yaşanmadığını yarışmacıya önceden sorup bilemeyeceğimize göre halkın büyük bölümünde olan şeyler sorulmaya çalışılıyor. mesela benim büyüdüğüm yerde lokma dökülürken mutfağa girilmez ama bu her yerde böyle değil, bunu sormak insafsızlık. hayatın içinden soru sormak aslında bir yerde yarışmacının bilme şansını artırıyor. Napolyon’un Elbe adasında sürgün olduğunu bana 1. soruda sormak mantıklıdır mesela ama bunu herkes bilmez. Doğrudan bilgi sorulunca yarışmacının da ilerlemesi zorlaşır, özellikle ilk soruda sorulmak istenen sorular genelde yarışmacının ilerlemesi için hayatının bir yerinde karşılaşmış olabileceği şeylerden soruluyor.

Soru 9 : Birde benim merak ettiğim birşey var . Mesela biri bizi soruları cevaplandırmak için aradı . Bizim bilgisayarı kullanıp soruyu araştırma gibi bir imkanımız varmı yoksa o kişiler önceden stüdyoyayamı geliyor 🙂 ?

Yok, böyle bir şey formata aykırı değil, istediği kadar istediği yere bakabilir. dolayısıyla elimizden geldiğince yüksek sorulara özellikle google a yazar yazmaz çıkan soruları koymamaya çalışıyoruz.

Soru 10 : İkramiyeleri ne kadar sürede ödüyorsunuz ?

3 ila 6 ay arasında değişiyor.

Soru 11 : Yeni basvuru yaptim ama inancim tam. 🙂 gecen 0541li bi numara aramisti. Bu kim yeaaa dedim acmadim, smdi icime kurt dustu. Sizinkiler olabilir mi? Onlarsa bi daha aramazlar di mi? 🙁

yok arayan 0541’den aramaz 🙂 ulaşamazlarsa da tekrar arayabilirler.

Soru 12 Birde benim merak ettiğim birşey var . Mesela biri bizi soruları cevaplandırmak için aradı . Bizim bilgisayarı kullanıp soruyu araştırma gibi bir imkanımız varmı yoksa o kişiler önceden stüdyoyayamı geliyor 🙂  ?

Yok, böyle bir şey formata aykırı değil, istediği kadar istediği yere bakabilir. Dolayısıyla biz de değiliz, elimizden geldiğince yüksek sorulara özellikle google a yazar yazmaz çıkan soruları koymamaya çalışıyoruz.

Soru 13 : Ikinci mulakatlarda ne yapiyorlar.. ?? Sorulari sorup gorustukten sonra..? Yani en iyi sonucu olanlar mi kaliyor yoksa çok yanlisi olan ve enteresan olan birinin kalip yarisma ihtimali var mi?

En iyi sonucu olanlar illa ki yarışıyor, sonuçta bilgi yarışması. onun dışında televizyonda insanların yarışsın ve kazansın diyeceği insanlar da yarışıyor. öğrencilerin sık sık yarışması da bu yüzden, hayata halkın genelinden farklı bakan bir gençlik var bence. öğrencilerin sık sık yarışabilmesinin sebebi bu. sorularda da analitik düşünmeye iten sorular olduğu için mesela 24 saat bulmaca çözen insanlar değil kitap okuyan gündemi takip eden, her şeyden biraz bilen insanlar başarılı oluyor.

Soru 14 : Yarışma genel kültürden çok hayat tecrübesini ölçüyor yanlış mıyım? Yani içinde domates olmayan bulgur yemeğini doktora yapmış adam bilemez ama ilkokul mezunu bir ev hanımı bilebilir. Eskiden böyle değildi oysa ki, zeki ve çok okuyan bir insanın bilebileceği sorular çıkıyordu. Elitist gibi görünmek istemem ama biraz daha totale hitap etmek, sokaktaki insana dokunmak için sorular elden geçmiş gibi ne dersiniz?

ilk 7 soru için dedikleriniz doğru; ancak yedinci sorudan sonrası için aynı şeyi söyleyemem. Zeki, çözümleyebilen ve çok okuyan, elinde olan bilgiyi yorumlayabilen insanlar daha ileriye gidiyor artık.

Soru 15 : Başvuru yaptım neden cevap yok 🙂 ? Seçimlerinde çok başarılı olduklarını söyleyemiycem çünkü başvuru formunda baktıkları yerleri çok iyi tahmin edebiliyorum oraları süsleyecek kadar da yetenekliyim ama ilk başvurunun acemliği ve önemsememezlikten dolayı düz bir başvuru formuydu benim ki, ilginçleştirilmiş bir hayat hikayesi şov dünyasında prim yapar ana kıstas bu.

Dikkat ettiyseniz yarışma hikayelere öyle çok önem vermiyor, acı, trajik sorular bile sorulmuyor. Selçuk  bey’le muhabbet edebilme durumu 15 binden sonra geliyor hatta. ilk başta ne iş yapıyorsunuz ne ediyorsunuz gibi kısa bir giriş oluyor. tabii ki aslında gönül istiyor ki her başvuran yarışabilsin ancak bir yere kadar da başvuruda yazdıklarınız önemli.

Uygun görülme durumu. 2 kişi sırf şu başvuruları incelemek için çalışıyor ve 1.5 milyona yaklaştı başvurular, tabii fazla başvuruları, seçilemeyecek durumda olan başvuruları atarsak yarı yarıya düşer. 1 yıl önce başvuranlara dönüldüğü de oluyor, dün başvuranın arandığı da oluyor.

Soru 16 : Çalışaların Torpil yapma yetkisi var mı?

yok maalesef 🙂

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Yarışmanın Yapımcısının Sabah Gazetesi ile yaptığı röpörtajda detaylı şekilde bilgi vermiş bizde alıntı yapıyoruz.

Yeni sezonu çarşamba günü başlayacak olan’Kim Milyoner Olmak İster?’in yapımcısı Meltem Kayalı: Elemeler uzun sürüyor. Doldurduğu formu beğendiğimiz adayları, ön sınava alıyoruz. Kimin ne bildiğini yarışmadan önce görüyoruz.

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’, yeni sezona çarşamba günü başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların kıyasıya rekabet edeceği ‘Kim Milyoner Olmak İster?’in yapımcısı Meltem Kayalı ile bir araya geldik ve programı konuştuk.

Bu yarışmaya 2000 yılında başladık. Artık bu iş, bir televizyon klasiği olsun istiyoruz. Şu an 7-8 yaşında olan yarışmacılar; 18 yaşına geldiklerinde bu yarışmaya katılırsa, çok mutlu olurum.

1.5 MİLYONU GEÇTİK

Başarımızın en önemli faktörü; Kenan Işık’ın sunucumuz olması… Birbirinden ilginç ve donanımlı yarışmacıları da unutmamak gerek… Tabii, sorular da televizyon izleyicisini ekrana bağlıyor. Sürekli bilgi içeren sorular sormak hoşumuza gitmiyor; insanları düşündürecek sorular da hazırlıyoruz. Bu yarışma için altı kişilik editöryal ekip, yoğun şekilde çalışıyor.

Başvurular en son baktığımda 1.5 milyonu geçmişti. Yarışmaya başvuranlarla iki kişi ilgileniyor. Elemeler, epey bir zaman alıyor. Yarışmaya en son başvuran ile ilk başvuranın şansı aynı. Kendinizle ilgili bilgi vermiyorsanız, seçilme şansınız olmuyor. Kendinizi ifade ediş biçiminize göre görüşmeye çağrılıyorsunuz. Biz yarışmacıları seçmiyoruz, onlar kendilerini seçtiriyorlar.

FORM DOLDURMAK YETER

Yarışmaya katılmak için soru cevaplamaya gerek yok! ATV’nin internet sitesindeki formun doldurulması yeterli oluyor. Özellikleri beğenilen kişiler, görüşmeye çağrılıyor. Doldurduğu formu beğendiklerimiz; editörlerden önce benimle görüşüyor ve sınava tabi tutuluyorlar. Bu programın diğer ülkelerdeki versiyonlarında sınav yapılmıyor ama biz, kimin ne kadar bildiğini yarışmadan önce görmek istiyoruz.

Soruları hazırlayan geniş bir grubumuz var; hepsi de profesyonel insanlar. Yüksek ödüllü soruları hazırlayanlarsa; üniversite öğretim görevlileri ve öğrenciler… Ben hazırlanan soruların sayısını 100’den 20’ye indiriyorum. Sayılarını indirdiğimiz sorular, kontrole gidiyor. Kontrol ettirdiğimiz soruları yarışmacılara soruyoruz.

En büyük isteğim; bu yıl bitmeden 1 milyonu vermek… İnşallah yakında biri gelip son soruyu açtıracak ve bu ödülü alacak.

ÖDÜL 9 AY SONRA VERİLİYOR

Yarışmacı, ne kadar çok soruya doğru cevap verirse; bizim de izlenme payımız o kadar artıyor. O yüzden yarışmacı gelip ilk iki soruda gitmesin istiyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda ilginç bir olay yaşadık. Ön elemelerde 20 sorudan, 19’una doğru cevap veren bir yarışmacı için stüdyoyu hazırlattım. Konfetiler hazırladık, kutlama planları filan yaptık ama yarışmacı ilk soruda elendi.

Yarışma bittikten sonra; yarışmacıyı kulise alıyoruz. Eğer ödül aldıysa, herkes onu ayakta alkışlıyor. Ödülünü ise dokuz ay sonra alıyor.


323 YORUMLAR

   • Merhaba benim numara 2497015 .
    Alti ay once falan başvuru yaptım. Halen ne bi arama nede bi meil geldi. Darbeden sonra takip edemedm. Simdi elle tutulur bir seyin olup olmadığını nasıl anlarız?
    Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 1. Yarışmacıları hangi özelliklere göre seçiyorsunuz? Mülakat kimler tarafından yapılıyor?
  Olumlu olumsuz her iki koşulda geri dönüş yapılıyor mu?

  • kayıt 1 defa olunuyor başvuru sırasında forma yazdıklarına göre sizleri aradıklarını söylüyorlar. kısa süre sonra sitemizden sonuçları yayınlaycağız.

  • başvuru durumdaki verdiğiniz cevaplara göre geri dönüş yaptıklarını söyledi yayın yönetmeni, sabırla bekliyen ve yakında sitemizden sonuçları yayınlayacağız.

 2. sonuçların nerden nasıl takip edildiği net bi şekilde yazılmıyor hiçbir yerde gazetede yayımlanıyosa her gün gazete mi almalıyız yoksa net üzerinden sanal takip edebilceğimiz bir yer var mı?

  • sabah gazetesinde yayınlanmıyor artık ohal sebebi ile yasaklandı. İletişim bilgilerinizden sizlere ulaşılackatır, yakında sitemizden de sonuçları açıklayacağız.

 3. Merhaba Sayın ilgili ;
  Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmanıza başvuru yapmak istiyorum ;ama maalesef yıllar önce yaptığım başvurudan dolayı ****Daha önce başvurunuz bulunmaktadır**** uyarısını alıyorum , bu sebepten başvuru numarası alamıyorum.
  Defalarca deniyorum olmuyor.
  Konu hakkında yardım ve bilgilendirmenizi rica edebilir miyim.
  İyi çalışmalar.

 4. Ben 22 ekimde basvuru yaptım yarışmaya katılmak istiyorum artık lütfen başvuru sonucunu yazın olumlu veya olumsuz ne zaman sonuclari yazacaginizida söylemiyorsunuz bu kadar insan bekliyor bari söyleyinde ona göre herkes davransın herkes bi umutla bekliyor lütfen duyarlı olun

  • 2 milyonun üzerinde başvuru var @melisa , seçim yapanlarada insaf edin 🙂
   İletişim bilgilerinizden sizlere ulaşılackatır, yakında sitemizden de sonuçları açıklayacağız.

  • ohal sebebi ile sonuçları yayınlayamıyoruz yasaklandı. İletişim bilgilerinizden sizlere ulaşılackatır, yakında sitemizden de sonuçları açıklayacağız.

 5. Merhaba ben 5 yıl önce babam için başvuru yapmıştım ama başvuru nunarasını kaybettik tekrardan denedim bir kez başvuru yapabiliyormuşuz ve numarayı alamadım . bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz ? Birde ne zamana çagırırlar ?

  • Daha fazla bekleyip mutlu sona ulaşanlar var sabırla bekleyin, sitemizden yakında başvuru numaraları üzerinden sonuçları açıklayacağız.

 6. bas vuru formu doldurdum bana numara verdiler 1310366
  sabah gazetesinden takip etmem onerildi
  yurt disinda olmam nedeniyle her gun sabah alamiyorum
  baska bir takip etme yolu olanagi var mi
  e mail yolu ile cevap yollamaniz mumkun mu
  yaacov.rasier@ gmail.com
  saygilarimla

  • sabah gazetesinde “ohal” sebebi ile açıklanamsı yasaklandı, sizlere iletişim bilgilerinizden ulaşılacaktır yanı zamanda yakında sitemizden de takip edebileceksiniz.

 7. Merhaba, 2 sene önce yarışmadan çağrılmıştım ön görüşmeye gittim yalnız tekrar arayan olmadı. Bugün tekrar başvuru yaptım ilkinde elendiğim için çağrılmama gibi durum olabilir mi?

 8. Mrblar bende bir aya yakin bi sure once basvurdum cok da katilmak istiyorum hayalerimin pesinden gitmek istiyorum acaba basvurular basvuru sırasına gore mi aliniyor yoksa kura felan mi acaba bana gec mi sira gelir ilginiz icin şimdiden tesekkurler

 9. Merhaba, bende 02.11.2016 tarihinde başvuru yaptım ve burdan takip etmeye çalışıyorum ama sormak istedim ne zaman sonuçlanır ve şuanki durumu nedir ?

  Başvuruları anlık okuyor musunuz ?

  • ohal sebebi ile sadece iletişim bilgilerinizden ulaşılacaktır. yakın zamanda sitemizden takip no ile sonuçları öğrenebileceksiniz. Juri begendiği başvuru formlarından sıra ile ulaşıyor.

  • ohal sebebi ile sadece iletişim bilgilerinizden ulaşılacaktır. yakın zamanda sitemizden takip no ile sonuçları öğrenebileceksiniz

 10. merhaba sayın yetkili ben 2009 yılında başvuru yapmıştım o zamandan beri hala başvuru yapamıyorum ama sitenizde başvurunuzu yenileyebilirsiniz diye bir ibare var.
  bende kendi bilgilemle eşimin tc’sini yazarak tekrar başvuru yaptım.
  bu program sonuçta bir yarışma programı ama aldığınız yarışmacıların standartları çok yüksek ya hayalleri çok yüksek olan üni. öğrencisi alıyorsunuz yada paraya ihtiyacı olmayan emekli olmuş aldığı parayı çatır çatır tatillerde yemek isteyen kişileri alıp hayellerinden bahsettiriyorsunuz.
  gerçekten bu yarışmada paraya ihtiyacı olduğu için yarışanlar çok azınlıkta.
  bu yarışmada ben yarışmayacaksam bile emekli olmuş orası senin burası benim gezecek insana değil, gerçekten bu parayı kazanacaksa veya kabettiyse ihtiyacı olan kişilerin bildikleri sorulara sevinmek yada bilemedikleri sorulara üzülmek isterim. bu konulara biraz dikkat etmenizi istiyorum.

  • haklısınız ama herkese ve her kesime hitap eden bir yarışma, ama şunu net söyleyebiliriz ki başvuru formunda verdiğiniz cevapalara göre seçiliyorsunuz.

 11. Merhaba ,

  Başvuru numaram : 682453

  Başvuru Tarihim : 14 Mayıs 2016

  Başvuruda bulunduğum iletişim numaram işe ilgili bir değişiklik yapmak zorunda kaldım ama rica etsem güncel GSM numaramı paylaşabileceğim bir mail adresi var mı ?

  Bana dönüş yaparsanız sevinirim .

 12. Merhaba ben 2 yıl önce başvurmuştum daha sonra tel numaram değişti bilgilerimi güncellemek istedim sistem izin vermedi tekrar başvurayım dedim tc numaram kayıtlı olduğu için kabul etmedi sistem .ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 13. Merhaba öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben daha önceden başvuru yapmıştım yaklaşık 1-2 yıl oldu ve benim başvurudan 1-2 ay sonra bazı iletişim adreslerim değişti.Daha sonra tekrar başvuru yapmak istemiştim ama başvurum olduğu için olmuyor.Başvuru güncellemek istiyorum onuda yapamıyorum.Eğer ilk başvurum hala geçerliyse başvuru takip no’sunu nereden alacağım eğer geçerli değilse başvuru güncelleme nereden ve nasıl yapacağım beni bilgilendirirseniz sevinirim.

  • ohal kapsamında olduğumunuz için sadece telefon numaranızdan ulaşılacak sizlere, ohal bittikten sonra sitemizden sonuçları görebileceksiniz.

 14. merhaba ben yarın mülakata gelicem ve eger başarılı olursa bir iki gün içerisinde yenidenmi çagrılcaz yoksa ne zaman acaba hani ona göre biletimizi alalım ben izmirden geliyorumda kalacak yerim yokkkkkkkk 🙁 🙂

 15. Yıllardır bekleyen insanlar varmış ben daha yeni basvurdum neye göre çağrılır acaba kura falan çekilecek se bende şans yok daha çok beklerim .Diğer türlü olursa zaten bekleyeceğim nolur çok geç olmadan beni de çağırın. ..

 16. Ben Rize çayelinden arzu Demirci .20 ekimde mülakata geldim.çok güzel geçti umudumu kaybetmeden bekliyorum.elimden telefon düşmez oldu.maçlar iş falan derken ya duymazsam diye panik haldeyim.büyük hayalim ve son şans olarak gördüğüm bu fırsatın buraya kadar geldikten sonra ellerimden kayma ihtimalini düşünmek istemiyorum.dostlarım ,ailem , ve tabiiki kızlarım hep aranma umuduyla bu duruma kitlendik adeta.sonuç ne bilgi için hiç değilse dönüş yapsanız..umut hep vardır bekliyorum,belkide kimse benim kadar istememiştir.saygılar

 17. merhaba,
  18.10.16 tarihinde başvuru yapmıştım fakat aradan geçen 3 hafta gazeteyi takip edemedim eğer mülakat için hak kazanmış olsaydım iletişime geçerler miydi? bundan sonraki süreç için de hergün gazeteyi takip etmemiz gerekiyor mu yoksa mülakata hak kazandığımız zaman yetkili kişiler bizimle iletişime geçerler mi? bu konularda bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim, teşekkür ederim.

 18. başvuralı 3 yılı geçti ama hiç bir sonuç yok birde numaram değişti fakat yeniden başvuru yapamıyorum numaramı nasıl güncellerim

  • Kendinize göre dolduracaksınız, illaki bir seçim şartı vardı ama orasını inanın bizde bilmiyoruz juri ye kalmış bir durum. Kimini 1 hafatda arıyorlar kimini aylar sonra 🙂

 19. Telefon numaramı değiştirdim tekrardan nasıl başvuru yapabilirim ,numaramı nasıl değiştirebilirim.Çağırılacak olursam e posta gelir mi? ve başvuru sonuçları nerde yayınlanıyor bir türlü bulamıyorum.

 20. Büşra ggg ye yolladığınız linkten yeniden yeni bilgilerimi yazdım daha önceden başvuru yapılmıştır diye bir yazı çıktı yeni bilgilerim sisteme girmiş mıdır? Şimdiden teşekkürler.

  • ohal sebebi ile yayınlamamız yasaklandı, sizlere iletişim bilgilerinizden ulaşılacak. Ohal bitiminde sitemizden ücretsiz takip edebileceksiniz.

 21. 24 haziran 2016 da başvuru yaptım. Kasım ayına geldik hatta bitecek bile.
  Yarışmaya kabul edilmek bu kadar uzun mu sürüyor.Boşuna mı bekliyorum?

 22. Yaklaşık 1 yıl öce başvuru yaptım ama bir sonuç çıkmadı. Tekrar başvuru yapmak istiyorum ama bu seferde daha önce başvurunuz bulunmaktadır diyor. Yardımcı olur musunuz?

 23. 2 hafta önce kim milyoner olmak ister adlı yarışma programından aranıyorsunuz diyerek mülakata davetlisiniz bende kabül ettim fakat mülakat tarihini ve saatini unuttum.0850 210 13 14 nolu numarayı aradığımda tekrardan dönüş yapılacağına dair bir telesekreter konusması var.Bu tarihi ve saati nasıl öğrenebilirim.yardımlarınız için teşekkürler.

 24. Selamün Aleyküm
  Ben 10 Kasım Perşembe 2016 tarihinde yarışma formumu doldurdum. Şimdi sırası ile hangi işlemler ile karşılaşacağım. Bana bi numara verildi başvuru sonuç numarası ben bunu nasıl takip ediceğim. Ohal süresince takıp edemiyormuşum galiba ? Bana sıralı bir şekilde yazarmısınız şimdiden rica ederim.

 25. Merhaba;
  Ben ne zaman başvurduğumu da hatırlamıyorum.Sanırım bir kaç yıl oldu arayan soran yok,tekrar başvur da yapamıyorum.Burdaki yorumları okuyorum herkes aynı şeyi soruyor ve siz yetkli sürekli aynı linki tıklayın diyorsunuz iyi güzel de linkte çıkan formu doldursak dahi başvurunuz yapılmış diyor,yenileyemiyoruz ki..Bir de yazdığınız forma göre alınıyormuşuz !!!!! Kaliteli bir yarışmada abuk subuk,çatlak insanları görüyoruz..Adaletin bu mu dünya :))

 26. Bugün sabah gazetesinden mülakata hak kazananların listesine baktım benim numaramın üstüne çıkmış bunu yeniden bi başvuru mu yapacağız yoksa o arada kalanlar tekrardan çağrılma imkanı varmı

 27. Başvuru sonuçları bir dahaki sefere ne zaman açıklanacak bu gazetedeki numaralarda çıkmadım ama çok yakın numalar bana inşallah mülakata çağırılirim ve yarışmaya katılırım gerçekten çok ama çok istiyorum

 28. bugün başvurdum başvurduktan bi süre sonra baktım başvuru sonuçları yazıyo fakat benim numaram yoktu nasıl bu kadar hızlı seciliyor anlamadm tekrar başvuru yapmam gerekiyormu

 29. 9 Kasım başvuru sonuçları yok. Başvuru gece 22:23’te, Kıbrıs’tan yapılmıştı ve formda başvuru yapılan, yaşadığınız, ailenizin yaşadığı yer gibi sorulara KKTC yazınca form bazı cevap verilen soruları otomatik olarak siliyor, tekrar yazmak gerekiyordu. O konuda bir sıkıntı mı oldu, başvuru güme mi gitti yoksa üzerimizdeki meşhur ambargonun gölgesi ‘Kim Milyoner Olmak İster’e de mi erişti, bilemedim. Başvuru numaram 1905513’tü. İlgilenir, bilgi verirseniz sevinirim. Sevgiler…

 30. Merhaba,

  Geçen hafta başvuru formu doldurdum, bugün beni 0850 ile başlayan numara aradı. Bütün gün telefon elimdeyken o iki dakika telefona bakamadım. Numarayı geri aradığımda otomatik ses yarışmadan aradığını tekrar aranmak için 1 i tuşlamamı söyledi. bende yaptım. İşleme alındı dedi ve kapandı. Kısa sürede tekrar aranır mıyım?

  İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 31. Merhaba bende basvuru yapmistim ama siraya gore gidiyosa temmuz basvurulari neden cikmamis 2531190 basvuru numaram ama 258le d3vam edenler yayinlanmis bilgi alabilrmiyim

 32. merhabalar ben 10.11.2016 tarihinde başvuru yaptım. başvuru numaram 2583565 ne zaman ve ne kadar sürede açıklanır. nereden takip edebilirim edemezsem benimle iletişime geçilir mi cevabınızı beklemekteyim ?

 33. 2570970 nolu Başvurumda 2 kasımda başvurmuştum. Herhalde seçilemedim sırf milyonluk soru ne sorardınız diyor ya bende anca biz bu soruyu rüyamızda görürüz dedim =) Haklıyım ama seçilmemişim sanki her yarışan milyonluk soruyu görüyorya daha gören olmadı neyse,
  Ne demişler ”vermezse mabut neylesin sultan mahmut”
  Herkeze bol şanslar herkez kısmetini yer =)

 34. Yarışmacılar doldurduklari başvuru özelliğine göre seçilir diyorsunuz peki okumamış yada düşük seviyede okumuş ama bilgi sahibi olan bir yarışmacı alınmıyor mu?
  Alınmıyor ise bu ayrımcılık sayilmiyormu?
  Ve başvuru yapıldıktan sonra on görüşmeye nereye çağrılıyor yada telefon ilemi aranıyor ?

  • “”okumamış yada düşük seviyede okumuş ama bilgi sahibi olan bir yarışmacı””
   da aynı formu doldurmuyor mu, onlara başka form mu doldurtuyorlar ?
   hayır aynı form, adamlar forma o kadar soruyu boştan yere eklememişler tek tek inceliyorlar..

 35. Merhaba.
  Bende yaklaşık 2 yıl oluyor başvuru yapalı.
  Takdir edersiniz ki başvuru yeniden yapılmıyor da. Fakat şöyle bir durum var ki sonuç hala belirsiz. Bugüne kadar hiçbir şekilde ses yok olumlu veya olumsuz. Bunu isimden takip edebileceğimiz bir adres var mıdır yoksa şansımıza göre bekleyecek miyiz? Kesin bir bilgilendirme yapsanız çok mutlu olurum açıkcası. Çünkü gerçekten çok istiyorum katılmayı.

 36. Bazı başvurularda 2-3 gün sonra dönüş yapıldığını mülakata çağırıldığını biliyorum neden bazılarına geri dönüş yapılmıyor

 37. Merhaba

  Dün akşam eşim için başvurdum, sıra nosu 259lu birşeydi. Şu anda mülakata çağrılanlar 257xxxx olduğu için mantıklı.

  Ancak ben az önce başvurumu tamamladım. Ve numaram 598065!

  Acaba burdaki garipliğin nedeni benim 2 yıl önce de başvurup aranmamam olabilir mi?

 38. Ben yıllar önce basvurmustum akşam tekrar yineledim 1070260 diye bi sıra geldi açıklanan sonuçlar hep 2 ile başlıyor bu geçmişten te seçilme ihtimali varmı

 39. ben yaklaşık 3 ay önce başvurdum.bana geri dönüş olmadı.tekrar başvurunca daha önceden kaydınız bulunmaktadır deniyor.gazetede sonuçlar yeniden açıklanmaya başladığından beri benim numaramın çok üstünde numaralar mülakata hak kazanıyor.bu konuda bilgi verirmisiniz.

 40. Bu gece yarışmaya katıldık bakalım eşimle kavga ede ede 🙂 inanma şunlara insanları kandırıyorlar kendi adamlarını yarıştırıyorlar diyor kim milyoner olmak istere çıkıp eşime televizyondan el sallayarak gerçek olduğunu ispat etmek istiyorum 🙂

 41. ben daha önce başvurduö arayıp mülakata çağırdılar fakat gidemedim . tekrar başvuru yapmak istiyorum fakat başvurunuz bulunmaktadır diyor. acaba nasıl gidebilirim ?

 42. 2011 aralık ayında başvurdum telefon numaram değişti daha sonra kaç kez başvuruda bulundum başvurunuz bulunmaktadır dendi aylar önce tekrar başvurdum kabul edildi ama başvuru takibini yapamadım nasıl öğreneceğim başvuru sonucumu

 43. Merhabalar. Mülakata geldim, bizden haber 2 hafta haber bekle ariyacağız dediler neredeyse 10 gün oldu ama ses yok. sürenin dolmasına yakın mı arıyorsunuz?

 44. 2012 yılında başvurmuştum. yaklaşık 3 sene bekledim ve bu 3 sene zarfında tekrar başvuramadım. Mevcut başvurunuz bulunmaktadır şeklinde uyarı veriyordu. Geçen hafta başvurdum tekrar. 2590566 başvuru numaram bu sizce katılma şansım olur mu? yoksa bir 3 sene daha daha beklemeli miyim? Katılmak için hangi kritere sahip olmamız gerekiyor?

 45. ben başvuru yaptım ve başvuru sonuçlarını sabah gazetesinden takip etmemiz gerekiyormuş fakat çalıştığım için evden erken çıkmak zorundayım gazete almaya vaktim olmuyor akşam eve döndüğümdede gazete alacak açık bir yer bulamıyorum başka nasıl öğrenebilirim başvuru sonucumu?

 46. Merhaba ben başvuru yaptım ama ne zaman yaptığımı hatırlamıyorum gazeteden de takip edildiğini bilmiyorum aranmadım da.. çağırılacak olsam mutlaka aranır mıydım yoksa gazetede yayınlanıp kişnin aranmadığı da oluyor mu?

 47. 2561826 takip nolu 22 ekim tarihli başvuru sonucumu gazetede yayınlanmadigi tarihlerde telefonla arayarak çağıracağınızı söylemiştiniz şimdi gazetede yayınlanmaya başlamış sonucun olumlu olma olasılığı hala varmı gazetede çıkması halinde yine ariyormusunuz?

 48. Aynı kişi birkaç başvuru yapabiliyor mu bide listede numaramiz olursa telle aranacakmiyiz tekrar birinci mülakatta ne soruluyor ikinci mülakatta ne soruluyor cevaplariniz için teşekkür ediyorum

 49. Merhabalar;
  Beni salı günü aramışlar annem ameliyatta olduğu için kafam başka yerlerdeydi bugün döndüm fakat bir daha dönerler mi bilemiyorum.
  yardımlarınızı bekliyorum

 50. sonuçlara baktığmız zaman sürekli belli şehirlerden insanları çağırıyosunuz. tabiki kendinizce kriterleriniz vardır ama bu uygulamanız sizce de diğer yarışma severlere haksızlık değilmi?? bu yarışmaya katılmak için istanbul, ankara, izmir,bursa,eskişehir, tekirdağ da mı oturmak gerekiyor??

 51. mülakat bana yakın sehırde olurmu Rize de yasıyorum?

  mülakatta ne soruluyor eleme var mı işleyiş nasıl?

  mülakatı geçtik diyelim kaç gün içinde gelicez yarışmaya adres neresi? ilk defa başvurdum işleyişi anlatır mısınız..??

 52. Merhaba benim merak ettigim begendigimizi seciyoruz ne demek yillardir begeniyle izliyorum ve tek hayalim bir evimin olmasi sizin bizi begenmeniz icin ne yapmaliyiz soleyinde biz onu yapalim su evide alayim artik yeter

 53. O degilde kiside ozellik araniyorsa ben yandim muracati esime yaptirdim esim katilacak onunda tek bir ozelliyi var gunun 8 saati netten haber okumak bu bi ozellik degilse eş degisme sansimda yok zaten ev hayalimde var ev parasi getirmezse onu bosicam yoksa ben simdimi boşasam 😆ah keske annemi dinleseydim beni ne doktorlar ne muhendisler istemisti😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

 54. Sayin takip artik ne yaparsini bilmemde ben su evi alayim ben bilmem esim bilir yarismasina gidelim dedim ben aci biberleri yerim dedim esim ben topuklu ayakkabi giyinmem dedi esim memur ve ufak bi ilcede daire onune topuklu ayakkabi birakirlar dedi yani buda olmadi siz soleyin ben ne yapayim ben ev alnadan olmek istemiyorum burada kiralar 500 bin oldu😆😆😆

 55. Ben ev kirasini bile lirayla bini karistirdim bu nedenle esime dedim sen muracaat et diye ama ben soruma cevap alamadim begenilmek konusunda esim cok yakisikli begendigimizi aliyoruz demenizdeki maksat nedir yoksa farklilikmi bakin yorumlarima farkli bi tarz bizi artik cagirirsiniz yorumlarimi begendiniz ben anca cem yilmaza rakip olurum😆😆umarim sans bizede guler

 56. ya lütfen bı cvp verın 15 gün oldu basvurdum ama nerden ögrencem sonucları tc kımlık numarasına göremı yayınlıyorsunuz ben numaramı nasıl ögrencem ltfen

 57. Ayricaligim olacaksa hemen basvurayim😆bide selcuk bey tarafi var ona sakada yapilmaz mazallah tost haberinde dava acti 😆şaka bir yana Bi evden bir kisi yeter su yorumlari okuduktan sonra ac gozlu olmaya gerek yok diger insanlarida dusunmek lazim belki onlarda ben gibi bi ev istiyorlardir😎yok bide anlayamiyorum yorumlar hep ayni kardeslerim takipciyi yormayin artik yapilan yorumlari bile okumaniz sizi aydinlatacaktir

  • ayrılma derdine düşmüşsünüz 😀 ayrılmadan da başvurabilirsiniz 🙂
   haklınısınız ama soruyorlar cevaplıyoruz işte işimiz bu..

 58. İstisnalar kaideyi bozmaz .şaka desem her şakada bi ciddiyet var dersiniz ufak bi tehtit desek😎😎😎😎 ben en iyisi siz gibi pc basinda bi is bulup su gerceklesmesi zor olan hayalime yatirim yapayim😆😆

 59. Adres hatirlamada isim yerine harfe tiklamisim sanirim sorun yok yani teşekkürler.sayet cagirilirsak sizide unutmicaz emin olun buradan paylasiriz inş .adı ustunde hayal iste o onde ben arkada kosariz anca bu arada ev sahiplerinden nefret ediyorum😆hayat o kadarda kotu degil aslinda ufak seylerde insani mutlu etmeli mesela burada kar basladi eldiven giyinip kardan adam yapicam 😆😆

 60. Yok artik kalmam takipte az evvelde siz dediniz hayallerinizin pesinden gidin diye bana artik durmak yok sirada karavan var guzel yemek yaparim bunda iddaliyimda yarismacilari kotu ben onlari evire cevire bi doverim😆 yapmak satmak kolay is berrak ve ben cok sakincali RABBIME emanet olun selametle sevgiyle kalin….

 61. Son bisiy daha…yorum yapan arkadaslar yarisma artik yok tum basvurulari iptal edin.bosuna basvuruyla ugrasmayin rtuk yayin yasagi verdi kazananlar paralari gereksiz harcamislar diye 😆sayin takipci sizde caktiayin en azindan 200 kisi onune gecerim insan birazda kendi sansini zorlamali😋😋😋

 62. Nasilmi belli oluyor yunus kardesim tombala torbasi var siyah renkte ordan cikiyor yahu bi yukariyi okuyun yarisma yok artik ya takipci senden bi ricam var su siteye beni master yapta ben cevap vereyim yazilara 🙄🙄🙄🙄🤔

 63. Yarışmaya yaklaşık 3 yıl önce başvuru yaptım. Muhtemelen burada en eski başvuru yapanlardan biriyim. Ne geri dönüş oldu, ne arayan oldu ne bilgi veren oldu. ATV müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili gereken yerlere bilginizi ve şikayetinizi bildiriyorum dedi. Aradan 4-5 ay geçti oradan da ses çıkmadı. Başvuru sayısı fazla olduğundan geç dönüş yapılmasını anlarım da 3 yıl nedir ya bu konu hakkında yardımcı olursa çok sevinirim.

 64. bende 10 gun kadar once basvuru yaptım ancak bana verılen takıp numarası 500 le baslıyo burdakı numaralar cok farklı ornegın benım numaram 500666 burdakı numara 2259844 gıbı bı numara bı yanlıslık olabılırmı?

 65. Sevgili canan…anladigim kadariyla cok dikkatli bi kisilige sahipsiniz ancak bu dikkati farkli degerlendirin derim evle barkla cocukla esle ilgilenin derim adamlar hakli sorada esim beni aldatiyor diye dert yaniyorsunuz aksama esinizin sevdiyi bir yemegi yapin mum unutmayin ama belki esiniz ertesi gun bu jestinize cicek ve tek tasla karsilik verebilir .oraya gidipte ne yapacaksin bos seylere zaman harcamayin esiniz orada kazanacaginizin bir mislini size verir😎😎

 66. BEN MÜLAKATA katıldım…Hayatım ile ilgili kimlik bilgilerim ile ilgili ikramiyeyi kazanırsam ne yapacağıma dair sorular soruldu…Öğrenci olduğumu esnek tarihlerimi sınavlarımın finallerimin olduğu tarihleri belirttim..Mülakatı yapan bayan sürekli not aldı…2-3 hafta içinde sizi arayacağız dedi ve mülakat sona erdi..Sizce 2-3 hafta içinde dönüş oluyor mu?

 67. ben 6 ay önce başvuru yaptım hala iletişime geçen olmadı bu gün tekrar başvuru denedim fakat başvurunuz bulunmaktadır deyip kabul etmedi

 68. Merhaba, daha önce başvuru yaptım fakat tüm iletişim bilgilerim değişti ve başvurumu güncelleyemiyorum internet de yazan telefonları aradım ama dönüş alamadım başvuru numaram 1241731 bilgileri güncellemem için yardımlarınızı rica ediyorum

 69. 12.03.2015 tarihinde yarışmaya başvuru yapmışım. kaydınız başarıyla alındı diye mail geldi ancak herhangi bir numara verilmedi. Başvurumu yenilemek için tekrar başvuruda bulundum ancak kaydınız bulunmaktadır dedi ve kaydımı tekrar almadı bu konuda ne yapabilirim

 70. Ben başvuru yapalı yıllar oldu, hiç bir dönüş olmadı belki de oldu, o tarihten beri , yaşım adresim, telefonum , mail adresim herşey değişmiş olabilir. Neden bilgi güncelleme veya başvuru silme, veya başvuru sonucu seçeneği yok. Ne zaman girsem , başvurunuz mevcut diyşp , o kadar bilgiyi tekrar girdikten sonra dışlanıyorum….
  Lütfen birisi cevap versin bana…. TC kimliği girer girmez başvurunuz var mesajı gelse o kadar bilgi tekrar girilmese , artı tüm bilgileri değişmiş başvurular ne olacak…
  Saygılar

 71. Benim de bir sorum olacak. Yarışmaya başvurdum ertesi gün takip numarama bakayım dedim yoktum. Fark ettim ki %90 ı İstanbuldan. Sonra eski takip numaralarına baktım onlar da böyle mi diye nerdeyse hep İstanbuldan insanları seçmişler. Bunun bi sebebi varmı?

 72. Takip numaram 2586701 bugün başvurumdan bugüne kadar kontrol ettim. Numaramı göremedim ama genede teyit almak için sizlere yazıyorum. Acaba mülakat sıram geldi mi ?
  Birde mülakat yayınlandıktan sonra ne kadar süre içerisinde sizlere dönüş yapmamız gerekiyor, olurda gözümüzden kaçtı hakkımız yanar mı yanmaz mı ?

  • Çekiliş sonuçları karışık karışık yapıldığı için ne zaman kaç haneli numara çıkacağını bilemiyoruz ancak sonuçlar açıklandıktan sonra 0850 li bir numaradan aranmanız gerekiyor. Daha sonra mulakata çağrılırsanız ve katılmazsanız hakkınız yanabilir.

 73. Ahh ahhh hep aynı sıkıntılar.Ev parası birikti neredeyse hala çağıracaklar bizi az daha dulda kalacaktım . Ben nelerden vazgeçtim hala aramıyorlar.offff üffff püffff😎

 74. Aslinda senle bi anlasma yapilim sende cevre vardir sen beni bi tık yukari alsan kazandigimin yarisi senin sende kazanacan bende kazanacam bacı gardaş😆

 75. Bak bu teklifi baska yapan olmaz sana takip aksama kadar burada hep ayni sorulara cevap yaziyorsun barnaklarina yazik gel el birlik olalimbi ev sana bi ev bana isin zor kismi bende 1 milyonluk soruyu ben actircam 😆

 76. Ben artik sıkıldım her telefon caldiginda ve arayan numaranin 0850 olupta hep karsima teli actigimda banka alacaklilarin karsima cikmasindan bi kerede 0850 den milyoner arasin almami benn ne bahtsiz insanim hayatta bi kere şansli olmusum oda bilincsizce milyonlarca hucrenin icinden bi ana rahmine ben gitmisim😎

 77. Sayin takip yoksa herkez yarismayami cagirildi artik yorum yapanda yok bu sessizligi ben sevmedim beni hala arayan yok.Masallah seninde sohbetine doyum olmuyor🤔

  • 🙂 keşke hepiniz yarışmaya çağrılsanız. Ancak malasef her gün belirli sayıda kişi bu şansı yakalayabiliyor. Bugün bir yazı yayınladık bilginiz varmı bilmiyorum WHATSAPP BASVURUSU ile bu şansınızı katlayabilirsiniz.

 78. Ne sansi takip yukarda okusana ben hayatimda bi kere sansli olmusum oda bilincli deyil😆bu uygulama neyin nesi klipmi ceksem sarki soylerken falan😆😆😆

  • İsim soy isim yaş okul vs şekilde genel olarak anlatıp hedef kazanç ve bunu başarabilirseniz parayla ne yapabileceğinizi anlatabilirsiniz video. Şimdiden başarılar dilerim.

 79. Merhaba beni 14 aralık 2016 tarihindeki mülakata cagirdilar yalnız Gaziantep hava koşulları nedeniyle katılamadım defalarca atv merkezi aramam rağmen hiçbir somut bir bilgi elde edemedim yardimci olablirmisiniz. .

 80. 26 Ekim 2016 tarihinde başvuru yaptim ve bununla ilgili mail adresime başvuru numarasi gönderildi. Ancak bu numarayi nasil ve nereden takip edebilirim. Teşekkur ederim.

 81. Merhaba,
  2 Ağustos 2016 tarihinde başvurdum, o dönemde program yayınlanmıyordu, ancak başvurular kabul ediliyordu.

  Eşimle ayrı ayrı başvurduk, başvuru numaralarımız 2516853 ve 2516861 ancak hiç bir ay içerisinde yer almıyor, tekrar mı başvuru yapmamız gerekiyor?

 82. Merhaba, ben yıllaarrdır başvuruyorum bu yarışmaya (liseden beri) 🙂 Ancak hala bir geri dönüş olamadı maalesef.. Gerçekten bilgi ölçen ve ne istediğini gerçekten bilen insanların yarışması bence bu yarışma. Umarım bir gün ben de yarışmacılardan biri olma şansına erişirim..

 83. Ben 12.06.2016 da basvuru yaptim hala listelerde numaram yok basvuru numaram 1232794 ayrica basvuru yaptığım telefon numaram değişti ne yapmam gerekiyor.

 84. benim numara 2574569 sıra bana ne zaman gelebilir basvuru yapali 8 9 ay oldu ve ben nerden takıp edecen yardımcı olursanız sevinirim

 85. benim numara 2574569 sıra bana ne zaman gelebilir basvuru yapali 8 9 ay oldu ve ben nerden takıp edecen yardımcı olursanız sevinirim …

 86. Merhaba ben seneler önce başvurmuştum. yeniden başvurmak yani eski formumun yenilenmesini istiyorum. Yeniden form dolduruyorum ancak” Daha önceden Kayıdınız Bulunmaktadır.” diyor. Nasıl yapmalıyım?

 87. 4 ay önce başvurdum fakat tarafına herhangi bir bilgi verilmedi. Yakınımdaki insanlar kürt olduğum için çağırılmadığımı söylüyorlar ve ben buna inanmıyorum bu insanları utandırırsanız çok iyi olur.

 88. dikkat ediyorum sürekli262 ile başlayan seri hergün var diğerleri es keza çıkıyor neyse burdada yandaşçılık var belli oldu mümkün olsa başvurumu geri çekeceğim alın yarışmanızı kendiniz eğlenin çağırsanızda gelmem artık

 89. Hersene yılbaşında başvuru yaparım. 🙂 tekrar yaptım başvurunuz bulunmaktadır diyor. numaramı değiştiyse tekrar düzenleme şansımız yok mu? yada kontrol etme.

 90. Bu hayata sadece mutluluk yetermi ev lazim koca 1yil daha gitti aziz selim ne ev var nede yarisma icin arayan soyle ben nasil mutlu olayim😎

  • beklemenin boş olduğunu öğrendim , sen umutlarına hayal ekmeye devam et , zamanı geldiğinde ne demek istediğimi anlarsın toy insan , koskoca internet aleminde sohbet edecek yer bulamadınmıda burda bana sardın ? hadi allah çarşına pazar versin

 91. Ben Darbe girişimi gününden kısa bir zaman önce başvuru yaptım dolayısıyla sonuçlar açıklanmadı ne yapmalıyım ?? Ve ayrıca 18 yaşından küçükleri kabul ediyorlar mı ? Etmiyorlarsa niçin başvuru yapabiliyorlar ??

 92. Yorumuma yazan sensin bide sardin diyorsuno biyana inancin yoksa sitede isin ne demekki sende ben gibi işsizsin buyuklerimiz dogru demis iki kisi konusurken ucuncuye b..k yemek duser diye sen bence git kumda oyna çöp batmasin

 93. Yoksa sen nuri alco musun hani gazozlara ilac atandan yok yok senin kucukken inşaata topun kacmis anladim ben sorun deyil ben insan psikolojisindende anlarim

  • boş boş yazıp da veletlik yapma çapın kadar laf et hala burada sataşma sohbet etme çabasındasın , hadi sen reşitlerine git sarma bana

  • sağa sola yaltaklık yapacağına adam olup çalışıp kazanmasını öğren , bir yarışma hevesiydi başvuru değerlendirmeye alınmadı sitemimi dile getirdim benim yoruma salça olan sen zavallı insan yazdıklarını baştan sona oku yarışmaya katılabilmek için ayak tabanları yalayacaksın neredeyse , önce onurlu erdemli bir adam ol sonrasını belki öğrenirsin

 94. Babam adına yarışmaya katıldık inşaallah çıkar çok borcu var emekli artık borcu bitsin rahatlasin istiyorum başvuru yaptık 2631675 numarası lütfen çıksın babama

 95. merhaba. şubat 2018 de eşim,bende tam olarak tarihini hatırlayamamakla beraber 4 yıl falan oldu.yeni başvuruda kabül edilmiyor.konu ile alakalı bilgilendirme yapılacağını umuyorum.saygılar.

 96. Merhaba, Ben yarışmanıza uzun zaman önce (2yıl civarı) başvurdum. Fakat başvuruları mülakata girecekleri Sabah gazetesinden takip etmemiz gerektiğini yeni öğrendim. Acaba sadece gazeteden ilan verilip dönüş yapanlar mı mülakata hak kazanıyor, yoksa gazete işin şeffaflığı için olup, mülakata hak kazananı telefonla bilgilendiriyor musunuz? Benim takip numaram, 16865, geçmişe yönelik sorgu yapabileceğimiz bir sistem var mı? Dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum. Saygılarımla, iyi çalışmalar.

 97. Ben bu basvurlari kabul etme sistemini hiç
  1 ay önce basvuranlari alıyorsunuz ama 5 yil önce 2 yil once ve 15 gün once babamın verdiği basvruyu kabul etmiyorsunuz.BUMU ADALET!!!!!!!!!!

 98. Kayıt güncelleme nereden yapılıyor acaba? Ben normal başvuru formunu tekrar doldurdum fakat daha önce başvurunuz bulunmaktadır yazıyor, daha önceki başvuruyu kesinlikle ben yapmadım biri benim adıma yapmış sanıyorum. Bu konuda ne yapabilirim?

 99. Merhaba. Başvuru takip numarasını nasıl öğreniyoruz? Başvuru formunu dolduralı birkaç yıl oldu. Telefonla da arayıp bilgi veriyor musunuz seçilmemiz halinde, yoksa bizim günden güne takip etmemiz mi gerekiyor yayınladığınız listeyi? Yardımcı olur musunuz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here