79 yaşındaki Günay Yücel; Kim Milyoner Olmak İster

4
5

Yarışmaya torununun ısrarıyla başvuran 79 yaşındaki Günay Yücel, İstanbul’da oğlu ve torunlarıyla yaşıyor.Eşini kaybettikten sonra hayatını çocuklarına adayan Günay Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda yazlık bir ev satın almak istiyor.

 

4 YORUMLAR

  1. Ben 2014ten bu yana bekliyorum güncelleyerek hem de ama hala sonuç yok ! Formların hepsi değerlendiriliyor mu?!ya da neye göre değer aşamasındalar acaba !?Lutfen benim başvuru formumu da görün artık ya🙏🙈

  2. sevgili doğan özgüden ne güzel sorular so.ruyor.çelişkilerden söz ediyor, bende soruyorum üç kurşun deliğiyle bastığın şehir gerillası , yada başka gerilla kitaplarını bastıktan sonra nasıl nato ve aet başkenti bürükselde kalıp faaliyet yürütebildin. tkp başka komedi bugünden bakılınca ve orda seninde katkıda bulunduğun uğursuz roller var.soru sormak gerçekten önemli bertolt brecte soru soruyor diyordu işçi.nasıl bu kadar saflık içinde görünebiliyorsun. herşey o kadar anlaşılmaz mı?devran değişti bence bu günlerde geçer devran yine değişir.bazı insanlar inatçıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here