• Ana Sayfa
  • Haberler
  • Cemal Can Canseven’in eski hali takipçilerini şaşırttı! Cemal Can Canseven kimdir?

Cemal Can Canseven’in eski hali takipçilerini şaşırttı! Cemal Can Canseven kimdir?

 Cemal Can Canseven’in eski hali takipçilerini şaşırttı! Cemal Can Canseven kimdir?
Okunuyor Cemal Can Canseven’in eski hali takipçilerini şaşırttı! Cemal Can Canseven kimdir?

Çıkardığı müzik ile müzik listelerine süratli bir giriş yapan Cemal Can Canseven, spor sonrası paylaşımda bulundu. Eski hali ile şimdiki imgesini kıyaslayan Canseven, ‘Küçük Cemal’e selam olsun’ notunu düştü.

Ünlü toplumsal medya fenomeni Danla Bilic ile YouTube’da çektiği görüntüler ile ismini duyuran daha sonra Survivor Takip – BLOG 2020 yaraşmasına katılarak şampiyon olan Cemal Can Canseven, toplumsal medyayı etkin kullanan isimler ortasında yerini alıyor.

Attığı her poz ile isminden kelam ettiren Cemal Can, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Spor sonrası paylaşımda bulunan Canseven, eski kilolu haline göndermede bulundu.Eski ve yeni hâklini yan yana kolajlayıp Instagram hesabının öykü kısmından paylaşım yapan Canseven, ‘Küçük Cemal’e selam olsun’ ekledi.

İşte Cemal Can Canseven’in o paylaşımı…

 

SURVİVOR TAKİP – BLOG 2020 ŞAMPİYONU CEMAL CAN NE KADAR KAZANDI

Şubat ayında başlayan Survivor Takip – BLOG macerası dün akşam yayınlana final ile son buldu. 5,5 aylık maratonun şampiyonu Cemal Can oldu. Survivor Takip – BLOG finali toplumsal medyada da büyük yankı buldu. Final #Survivor Takip – BLOG2020 hashtag’i ile uzun mühlet TT listesinin birinci sırasında yer aldı. Survivor Takip – BLOG, yarışmasıcıların toplumsal medya hesaplarındaki takipçi sayılarını da doruğa taşıdı. Büyük mükafatı kazanan 2020 şampiyonu Cemal Can, takipçi sayısını 3 milyon 150 bin arttırarak bir rekora imza attı.

MASKE REAKSİYONU OLAY OLMUŞTU!

Tv8 ekranlarında yer alan Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor Takip – BLOG 2020 finali için son üçe kalan Cemal Can, Barış ve Yasin Türkiye’ye dönmek için yola çıktı. . Acun Ilıcalı, Survivor Takip – BLOG 2020 finalistlerini özel jetiyle Dominik’ten İstanbul’a getirirken seyahatin birinci dakikalarında Acun Ilıcalı, Instagram hesabından canlı yayın yaptı.

Koronavirüs salgınının ayrıntılarını bilmeyen yarışmasıcılar zarurî hale gelen maskeyle birinci kere karşılaştılar. Havaalanında maske takmak zorunda kalan yarışmasıcılardan Cemal Can, “Biz daima bu türlü mi dolaşacağız?” diye Acun Ilıcalı’ya sordu. Acun ise, “Sokaktaysan evet lakin çekimlerde takmayacaksınız” dedi. Cemal Can’ın bu reaksiyonu toplumsal medyada gündeme oturdu.

Geçtiğimiz ay başlayan Survivor Takip – BLOG 2020’de gün geçtikçe izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Yıllardır izlenen Survivor Takip – BLOG programındaki yarışmasıcılar bu yıl da adeta merak konusu oldu. Survivor Takip – BLOG 2020 döneminin renkli yarışmasıcıları ortasında bulunan Cemal Can Canseven, izleyici tarafından merakla araştırılıyor. Gönüllüler kadrosunda çaba eden Cemal Can’ın aslında daha öncesinde fenomen olduğu ortaya çıktı. 24 yaşında, İzmir doğumlu olan Canseven’in anne Rize, babası Selanik göçmenidir. YouTube kanalı olan Cemal Can Canseven, Instagram hesabında 300 binden fazla takipçisi var. YouTuber Danla Biliç ile görüntüler çeken Cemal Can, yarışmasıda ön plana çıkan isimler ortasında yer alıyor. 

KİLOLU HALİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Survivor Takip – BLOG’un sevilen yarışmasıcılarından Cemal Can Canseven, kilolu haliyle toplumsal medyanın gündemine oturdu. Toplumsal medyada kilolu haline ilişkin fotoğrafını paylaşan Canseven, ‘Eski şişmanların yapamayacağı hiçbir şey yoktur.’ yazısıyla paylaştı.

CEMAL CAN CANSEVEN ASLINDA KİMDİR?

İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde Reklam Tasarımı ve İrtibatı okuyan Cemal Can Danla Biliç’le de burada tanışmıştır. Buradaki eğitimini arkadaşlarının tavsiyesiyle donduran Canseven Dj Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.İlkokul ve lise eğitimine İzmir’de devam eden Canseven üniversiteyi okumak için İstanbul’a gelmiştir. 

Cemal Can toplumsal medyayı da faal kullanıyor. Kendisinin Instagram’da 350 bin, YouTube’da ise 130 bin abonesi var. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın