Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan’ı izlemek için kamera taktıracak!

 Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan’ı izlemek için kamera taktıracak!
Okunuyor Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan’ı izlemek için kamera taktıracak!

Toplumsal medyayı etkin halde kullanan oyuncu Fahriye Evcen, işteyken oğlu Karan’ı gözetleyebilmek için konutuna kamera taktırmak istiyor.

Şimdilerde yeni dizisi ‘Alparslan’ ile ekrana gelmeye hazırlanan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, toplumsal medyada yaptığı paylaşımlarla epeyce dikkat çekiyor. Oğlu Karan’a gebe kaldıktan sonra setlerden bir mühlet uzaklaşan ünlü oyuncu, yeni dizi için Karan’a bakıcı tuttu. Etiler’de görüntülenen oyuncu Fahriye Evcen’in elinde güvenlik şirketinin kartı vardı.

Evcen’in çekimlerdeyken aklının Karan’da kaldığı, bu yüzden de meskene kamera taktırmak istediği öne sürüldü. Evcen, Karan’ı artık cep telefonundan izleyecek. Hoş oyuncunun Kenzo marka çantasının fiyatı 2 bin 700 TL bedelinde.

Son periyotta kendi markasını kurarak moda dünyasına adım adan oyuncu, ağır günler geçiriyor. Bu ağır günlerde toplumsal medyayı da ihmal etmiyor. Takipçileriyle sık sık toplumsal medya üzerinden bağ kuran hoş oyuncu, son paylaştığı deri ceket ve pantolonlu haliyle epeyce stil bulundu. 

“Gözüm üzerinizde” açıklamasıyla paylaştığı fotoğraflara kısa vakit içinde 350 binden fazla beğeni geldi. Hoş oyuncuya hayranları tarafından “Güzeller güzeli” biçiminde yorumlar yapıldı. Ayrıyeten yabancı takipçilerinden de epeyce yorum geldi. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın