2021 Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları Sorgulama (Mülakat Takip)

 2021 Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları Sorgulama (Mülakat Takip)
Okunuyor 2021 Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları Sorgulama (Mülakat Takip)

2021 Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları 2021 Sorgulama (Mülakat Takip)

Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları nasıl öğrenilir?

Türkiye’nin en çok kazandıran yarışma programı olarak bilinen Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili zaman zaman çeşitli sorularla karşılaşıyoruz. Bu sorulardan bazıları mülakat ile ilgili olurken bazıları ise yarışma kuralları ile ilgili olabiliyor.

Aslında izleyenler tarafından kuralların birçoğu neredeyse ezbere olarak biliniyor. Yalnız programa katılan bazı yarışmacıların bile bazen kurallardan haberdar olmadığı olabiliyor. Elbette bu durumda her ne kadar yarışmanın başarılı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu tarafından açıklamalar yapılsa da, biz tekrardan yarışma kurallarını ve aklınıza gelen diğer tüm detayları bu yazımız ile sizlere aktarmaya çalışacağız.

Bununla birlikte Kim Milyoner Olmak İster programına başvurduktan sonra neler yapılması gerektiğine değineceğiz.

Bu içeriğimizde soruların birçoğunu yanıtlarken, sizlerin de başvuru sorgulama, başvuru takibi, joker kullanımı, mülakat süreci ile ilgili sorularınızı da bekliyor olacağız.

Yaşadığınız tecrübeleri yorum olarak gönderirseniz sizin gibi yarışmaya katılan diğer adaylara da yardımcı olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Kim Milyoner Olmak İster hangi günler var?

ATV ekranlarında 2011’den beri yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı Cumartesi ve (bazen ise) Pazartesi günü 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Bazen yayın akışında değişiklikler gerçekleşmektedir. Eğer programı kaçırmak istemiyorsanız, ATV yayın akışı (https://www.atv.com.tr/yayin-akisi) sayfasında giderek yayın akışını görebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster’e nasıl başvuru yapılır?

Yarışma programına iki şekilde başvuru yapılmaktadır.

ATV’nin web sitesi üzerinden

ATV’nin Kim Milyoner Olmak İster kategorisine giderek başvuru formu sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. (Link aşağıdadır.) Başvuru formunda iletişim bilgilerinin yanı sıra yarışmacı adayını tanımaya yönelik bazı sorular bulunmaktadır. Bu soruları olabildiğince anlaşılır bir şekilde yanıtlamak ve imla kurallarına dikkat ederek aktarmanız yararınıza olabilir.

Başvuru formu: https://www.atv.com.tr/milyoner/form

ATV WhatsApp hattı üzerinden

Yarışmanın yapımcıları geçtiğimiz senelerde WhatsApp üzerinden yarışmaya katılımı aktif hale getirdi. Altta yer alan numarayı rehberinize ekledikten sonra kendinizi tanıtarak, katılma nedeninizi söyleyerek ve en az 1 dakikalık video çekerek WhatsApp üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun daha verimli olması için formdaki kritik sorulara göz atabilir ve videolu başvurunuzda kısaca bunlardan bahsedebilirsiniz.

ATV WhatsApp numarası: 0 553 043 43 43

Mülakat hakkında merak edilenler

Bilindiği üzere Kim Milyoner Olmak İster’e katılmak isteyen yarışmacı adayları öncelikle birden fazla mülakata tabii tutulmaktadır. Mülakat soruları istenildiği şekilde yanıtlanırsa ve jüri beğenirse yarışmaya katılmaya hak kazanılmaktadır.

Mülakata hak kazananlar listesi nereden açıklanıyor?

1- Sabah Gazetesi üzerinden
Başvuru sonuçları listesi yalnızca Sabah Gazetesinde yayınlanmaktadır. Bunun için Sabah gazetesi alarak, sayfaları karıştırarak mülakata hak kazananlar listesini bulmanız gerekmektedir. Hızlıca öğrenmek isteyenler için bunun dışında bir alternatif bulunmuyor.

Sabah gazetesinin internet sitesinden sonuçları öğrenebilir miyim?

Ne yazık ki sabah.com.tr üzerinden başvuru sorgulama, mülakat sonuçları takip edilmemekte ve liste yayınlamamaktadır.

Diğer sitelerden sonuçları takip edebilir miyim?
Sabah Gazetesi haricinde internet sitelerinden veya çeşitli kaynaklardan başvuru sonuçlarını (yasal olarak) öğrenmeniz mümkün değildir. Eğer internet üzerinde böyle bir site görürseniz Turkuvaz Medya Grubuna şikayet edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster sonuçlarını paylaştığını iddia eden web siteleri ziyaretçi çekmeye yönelik yanlış mülakat sonuçları paylaşılabilir. Dolayısıyla erkenden umudunuzu yitirebilirsiniz.

Ayrıca bu durumun etik olmadığını da hatırlamanız gerekmektedir.

Eğer sonuçları paylaşacağını söyleyen web siteleri olursa ve sizden iletişim bilgilerinizi isterlerse kesinlikle girmemenizi tavsiye ederiz.

2- ATV tarafından aranarak
Mülakata hak kazandığınızda bir süre sonra ATV’nin Kim Milyoner Olmak İster ekibi size ulaşacak ve mülakat detaylarını aktaracaktır. Sabırla beklemenizi tavsiye ederiz.

Başvuru sonuçları ne zaman belli olur?

Mülakat sonuçları ile ilgili cevap ne zaman gelir, sıra ne zaman gelir bilinmemektedir. Dolayısıyla geri dönüş için net bir süre bulunmamaktadır. Yalnız programı izlerken 2 hafta önce çağrıldığını söyleyen yarışmacıların da olduğunu hatırlatalım.

İkinci kez başvurabilir miyim?
Eğer 1 sene içerisinde aranmazsanız tekrar başvuru yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili ATV’nin sitesinde alttaki not yer almaktadır.

“Formu bir yılda en fazla bir kere güncelleyebilirsiniz.”

Eğer 1 sene içerisinde tekrar başvurursanız alttaki hata ile karşılaşırsınız.

“Daha önceden kaydınız bulunmaktadır”

Başvuru numaramı unuttum nasıl öğrenebilirim?
Web sitesi üzerinden tekrar öğrenme şansınız bulunmamaktadır. ATV iletişim bilgileri üzerinden Kim Milyoner Olmak İster ekibine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ATV iletişim bilgileri

Telefon numarası: 444 88 11
Mail adresi: [email protected]
İnternet sitesi:  www.atv.com.tr

Not: Blogente.com’un Turkuvaz Medya ile bağı bulunmamaktadır ve sadece bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur. Katılım şartları değişebilir, güncellenebilir. Bu nedenle burada yazan yazıları ve içerikleri ATV’nin kendi web sitesi üzerinden ya da ATV iletişim bilgileri üzerinden teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Yazı kaynağı : www.blogente.com

Kim Milyoner Olmak İster – Başvuru Formu – atv

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU SÜRECİ AYDINLATMA METNİ

Tarafımıza yaptığınız başvuru formu kapsamında alınan fotoğrafınız, T.C. kimlik numaranız, adınız ve soyadınız, doğum yılınız, cinsiyetiniz, doğduğunuz ve yaşadığınız şehir, ailenizin yaşadığı şehir, aslen nereli olduğunuz bilgisi, en son mezun olduğunuz okul ve bölüm ile şu an okuduğunuz okul bilgileri, telefon bilgileriniz, e-posta adresiniz, meslek durumunuz, baba ve annenizin mesleği, konuştuğunuz diller, medeni durumunuz, çocuğunuzun olup olmadığı bilgisi, hobileriniz, en beğendiğiniz üç kitap ismi, okuduğunuz dergi ve makaleler, dinlediğiniz müzik türü, özel yeteneğinize ilişkin bilgi, yurtdışında nereleri gördüğünüz bilgisi, daha önce gerçekleştirdiğimiz yarışma görüşmelerimiz, ödüle ilişkin hedef ve planlarınız kişisel verilerinizden olup:

amaçları ile işlenmektedir.

Kişisel verileriniz; doldurduğunuz “Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Katılım Formu” ile WhatsApp uygulaması üzerinden bize iletmiş olduğunuz başvurularınız aracılığı ile toplamakta olup; tamamen veya kısmen otomatik olan ya da bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla işlenmekte ve ilgili kişisel verileriniz KVKK 5. ve 6. maddelerinde belirtilen;

hukuki sebeplerine dayanarak işlemekteyiz.

Kişisel verileriniz;

Kişisel verilerinizle ilgili olarak;

haklarına sahipsiniz.

Belirtilen haklarınız kapsamında taleplerinizi, iadeli taahhütlü mektup aracılığıyla veya şahsen veya noter aracılığıyla yazılı olarak veya kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da daha önce bize bildirdiğiniz ve sistemimizde kayıtlı bulunan elektronik posta adresiniz var ise elektronik posta adresinizi kullanmak suretiyle bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Başvurunuz KVKK‘da öngörülen ilgili hükümler doğrultusunda cevaplandırılacak olup başvuru sahibinin, ilgili kişi olduğunun teyit edilmesi amacıyla Turkuvaz sizden bazı doğrulayıcı bilgiler talep edebilecektir; bu bilgiler yalnızca ilgili kişinin kimliğinin tespit edilmesi ve başvuru sonuçlarının doğru kişiyle paylaşılması adına talep edilecektir.

Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu Sorgulama

Kim Milyoner Olmak İster başvuru sorgulama, yarışmaya başvurduktan sonra heyecanlı bir bekleyişe giren vatandaşlar tarafından sıkça sorgulananların başında geliyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster başvuru no sorgulama 2020 için bir yolu var mı? Başvuru sorgulaması nereden nasıl yapılabilir?

ATV ekranlarında Cumartesi ve Pazartesi akşamları yayınlanan Türkiye’nin uzun soluklu yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, her hafta yayınlanmaya devam ediyor. Kenan Işık’ın ardından Selçuk Yöntem, Murat Yıldırım gibi bir çok ismin sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını sürdürüyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması milyonlar tarafından haftanın iki gününde meraka izlenen ve takip edilen bir yarışmadır.

Kim Milyoner Olmak İster başvurusu yaptıktan sonra kabul edilen yarışmacılar, Kenan İmirzalıoğlu’nun sorduğu sorulara yanıt vererek büyük ödün olan 1 milyon TL kazanmaya çalışıyor. Yarışmada bilgisini gösterenlere çeşitli jokerler verilirken belirli barajları aşanlar elensede barajla garantilediği parasını hak ediyor. Toplam 12 sorunun yer aldığı yarışmada 2. soruyu bilen bin liralık ödülü, 7. soruyu bilen ise 15 bin lirayı garantilerken 12. soruya ulaşan kişi 1 milyon TL için yarışıyor.

Büyük ödül için yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunu doldurarak yarışmaya başvurusunu yaparken başvurunun ardından heyecanlı bekleyiş başlıyor. Özellikle hemen yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar Google arama motorunda sıkça “Kim Milyoner Olmak İster başvuru sorgulama” şeklinde araştırmalarını yapmaktadır.

Başvuru Sorgulama

Kim Milyoner Olmak İster başvuru sorgulama 2020, hakkında aramalar devam ederken vatandaşlar başvurusunun durumu merak ediyor. Daha önce yarışma için başvuruda bulunduysanız başvurunuzun durumunu ancak Sabah gazetesi tarafından yayınlanan mülakat kazananlar listesinde size verilen numaranın olup olmadığını araştırarak öğrenebilirsiniz. Bunun için öğrenebileceğiniz bir diğer yol ise ATV ekibi tarafından aranmanızdır. Bunun için herhangi bir sorgulama sitesi bulunmamaktadır. Bu tarz sitelere denk gelmeniz durumunda uzak durmanız tavsiye edilir.

Sabah gazetesinin internet sitesi üzerinden başvuru sorgulayabilir miyim?

Maalesef. Sabah haber sitesi üzerinden başvuru sorgulamak için herhangi bir özel alan bulunmamaktadır. Bu yüzden başvurunuzun durumunu sorgulamak için size verilen numara ile sabah gazetesinde yayınlanan numaraları karşılaştırarak sonucu öğrenebilir veya yarışma ekibi tarafından aranarak öğrenebilirsiniz.

Başvuru numarasını unuttum nasıl öğrenebilirim?

Kim Milyoner Olmak İster başvuru no sorgulama 2020, hakkında yapılan araştırmalar için ne yazık ki verilecek güzel bir haber yok. Sorgulamayı yapabilecek bir kategori bulunmamaktadır. Bunun için yarışmanın başvuru işlemleriyle ilgilenen ekiple iletişime geçebilir ya da mülakat için veya kabul edildiğinizi bildirmeleri için beklemeniz gerekebilir. Bu yüzden başvuru esnasında yarışmacı numarasının mutalaka not edilmesi önerilir.

Yarışmaya nasıl başvurursunuz?

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıl için iki yöntem bulunmaktadır.

ATV WhatsApp numarası: 0 553 043 43 43

Başvuru sonuçları ne zaman belli olur?

Yarışmaya başvuran vatandaşlar sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla beklerken mülakat yapılanların sonuçları ile ilgili ne zaman dönüş yapılacağıyla ilgili net bir tarih verilmemektedir. Dolayısıyla geri dönüş için net bir süre bulunmamaktadır.

Tekrar başvurabilir miyim?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına yılda sadece bir defa başvuru yapma hakkına sahipsiniz eğer 1 sene içerisinde aranmazsanız tekrar başvurunuzu güncellemek için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu konu ile ilgili ATV’nin sitesinde alttaki not yer almaktadır.

“Formu bir yılda en fazla bir kere güncelleyebilirsiniz.”

Eğer 1 sene içerisinde tekrar başvurursanız alttaki hata ile karşılaşırsınız.

“Daha önceden kaydınız bulunmaktadır”

ATV iletişim bilgileri

Telefon numarası: 444 88 11
Mail adresi: [email protected]
İnternet sitesi:  www.atv.com.tr

Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

Content retrieved from: https://bilgi90.com/post/sabah-gazetesi-kim-milyoner-olmak.p10053.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın