Yarışmacıyı Yanıltan Nüfus Sorusu! İşte ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ Yüzergezer Yarışmacısı

Yarışmacıyı Yanıltan Nüfus Sorusu! İşte 'Kim Milyoner Olmak İster?' Yüzergezer Yarışmacısı
 Yarışmacıyı Yanıltan Nüfus Sorusu!            İşte ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ Yüzergezer Yarışmacısı
Okunuyor Yarışmacıyı Yanıltan Nüfus Sorusu! İşte ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ Yüzergezer Yarışmacısı

ATV ekranlarının vazgeçilmez programı, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 7 bin 500 TL değerindeki soruda elenen yarışmacının yaşadığı şaşkınlık dikkat çekti.

Yüzergezer Bir Yaşam

Kim Milyoner Olmak İster’e katılan otuz yıllık evli olan, iki çocuk annesi 49 yaşındaki Zümrüt Canarslan, ortaokul mezunu ve yarışmaya Muğla’dan katılıyor. Beş yıl önce emekli olduktan sonra evini ve eşyalarını satarak on iki metre bir yelkenli satın alıp eşiyle birlikte yüzergezer bir yaşam sürmeye başlayan Zümrüt Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla teknelerine bakım yaptırmak istediğini söylüyor.

Yanıltıcı Nüfus Sorusu

Oldukça başarılı bir yarışma sergileyen Zümrüt Canarslan, 7 bin 500 TL değerindeki soruya gelindiğinde “Nüfusu 1 milyarın üzerinde olan bir ülkede ikamet eden biri hangi şehirde yaşıyor olabilir?” sorusunun yöneltildiğinde yarı yarıya joker hakkını kullanmak istedi. İki yanlış şık elendikten sonra ‘Yeni Delhi’ ve ‘Tokyo’ cevapları kaldı.

Hızlı Verilen Yanlış Cevap

Yanlış şıklar elendikten sonra kalan şıklar arasından çok hızlı bir şekilde ‘Tokyo’ cevabını veren Canarslan, yanlış cevabı vermesi üzerine yarışmaya 1.000 TL para ödülü ile veda etti.

Videoyu İzlemek İçin

https://www.atv.com.tr/kim-milyoner-olmak-ister/nufusu-1-milyarin-uzerinde-olan-bir-ulkede-ikamet-eden-biri-hangi-sehirde-yasiyor-olabilir/ozelvideo/izle

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın