Kim Milyoner Olmak İster? 949.Bölüm 4 Eylül Yeni Bölüm Fragman!

Kim Milyoner Olmak İster? 949.Bölüm 4 Eylül Yeni Bölüm Fragman!
Okunuyor Kim Milyoner Olmak İster? 949.Bölüm 4 Eylül Yeni Bölüm Fragman!

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumu ile “Kim Milyoner Olmak İster?” 949.Bölüm 4 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’da yeni bölümü ile ATV ekranlarında!

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster?” ATV ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor!

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği ATV’nin cumartesi akşamları ilgi ile takip edilen yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster?”, 28 Ağustos Cumartesi akşamı izleyicisine keyifli dakikalar yaşatmıştı. Her hafta birbirinden farklı soru ve yarışmacılarla büyük bir heyecana ev sahipliği yapan “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışması bu hafta da 4 Eylül Cumartesi akşamı izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. Kim Milyoner Olmak İster ‘de 949. bölümde neler olacak heyecan konusu. Yayınlanan fragman ile bu hafta yarışacak olan yarışmacılar oldukça ilgi uyandırdı. Kim Milyoner Olmak İster? 949.Bölüm 4 Eylül Cumartesi saat 20.00’de ATV’de…

Yarışmada toplam 12 soru yer almaktadır. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her hâlükârda sizin oluyor.
12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

949.BÖLÜM FRAGMANI!

Kim Milyoner Olmak İster? 949.Bölüm 4 Eylül Yeni Bölüm Fragman!

https://www.youtube.com/watch?v=bnD33J9pFfI

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın