Kim Milyoner Olmak İster bitiyor mu? Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos Kadrosuna Geçti

 Kim Milyoner Olmak İster bitiyor mu? Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos Kadrosuna Geçti
Okunuyor Kim Milyoner Olmak İster bitiyor mu? Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos Kadrosuna Geçti

ATV ekranlarında uzun yıllardır ilgiyle takip edilen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster bitiyor mu? Bu soru nereden çıktı diyecek olursanız kısa zaman içinde ATV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanacak olan yeni dizi Kardeşlerim önümüzdeki hafta yani 20 Şubat 2021 Cumartesi başlayacak olmasından dolayı merakla araştırılma başlandı. Milyoner sunucusu Kenan İmirzalıoğlu hakkında son dakika ortaya çıkan bir iddiaya göre yakın zamanda çekimleri başlayacak olan Kurtlar Vadisi Kaos oyuncu kadrosuna katıldığı iddia edildi. Gelin hep birlikte Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunuculuğu yapılan Kim Milyoner Olmak İster bitecek mi ve Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncuları hakkında detaylara bakalım.

Kim Milyoner Olmak İster bitiyor mu

Dünyanın en çok kazandıran bilgi ve kültür yarışması sloganı ile her hafta Cumartesi akşamları evlerimize konuk olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sonuna gelindi. Kim Milyoner Olmak İster yarışması 13 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan 931. son bölümü ile final yaparak bitti. Finansajans.com Sunuculuğunu usta oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması bitti ve haftaya yerine Kardeşlerim isimli yeni dizi başlayacak.

Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos Kadrosunda mı

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinin 2021 versiyonu Kurtlar Vadisi Kaos kısa süre içinde başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Finansajans.com Uzun süredir televizyon dizi projelerinde yer almayan Kenan İmirzalıoğlu hakkında ortaya atılan son dakika iddiasına göre Kurtlar Vadisi Kaos kadrosuna Kenan İmirzalıoğlu dahil olduğu yönünde.

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Necati Şaşmaz’ın açıklamalarının ardından Kurtlar Vadisi’nin merakla beklenen dönüş tarihi ve yeni oyuncuları henüz belli değil. Yapımcıdan açıklama bekleniyor. Dizinin çekimleri henüz başlamadı, bu nedenle fragman yayınlanmadı.

KURTLAR VADİSİ KAOS KONUSU NE?

Necati Şaşmaz, daha önce yaptığı açıklamada, “Kaos yönetimi denen bir ideoloji var. Bu ideolojide bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkacağımızı anlatmaya çalışacağız.” dedi. “Kaos durumlarında bizden neler alınabilir, neye karşı savaşmalıyız, nelere karşı acı çekebiliriz. Finansajans.com  Onları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” Dizinin iddiasını şu sözlerle anlatan Necati Şaşmaz:

“Coğrafyamızda, körfezde, bu komşu ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde, nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Onları inceleyecek hikayelerimiz olacak. Küresel olarak hikayeler olacak. Myanmar’dan Afganistan’a, Makedonya’ya ve hatta Amerika’ya kadar uzanıyor. Şimdiden müjdeyi verebilirim.” dedi.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER FİNAL

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın