• Ana Sayfa
  • O Ses Türkiye
  • O Ses Türkiye 2021 ne zaman başlayacak? O ses Türkiye 2021 Jüri üyeleri kim? O Ses Türkiye yeni sezon hangi kanalda yayınlanıyor? Exxen İzle

O Ses Türkiye 2021 ne zaman başlayacak? O ses Türkiye 2021 Jüri üyeleri kim? O Ses Türkiye yeni sezon hangi kanalda yayınlanıyor? Exxen İzle

 O Ses Türkiye 2021 ne zaman başlayacak? O ses Türkiye 2021 Jüri üyeleri kim? O Ses Türkiye yeni sezon hangi kanalda yayınlanıyor? Exxen İzle
Okunuyor O Ses Türkiye 2021 ne zaman başlayacak? O ses Türkiye 2021 Jüri üyeleri kim? O Ses Türkiye yeni sezon hangi kanalda yayınlanıyor? Exxen İzle

  TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı’nın eğlenceli sunumu ile dikkat çekiyor. O ses Türkiye 2021 Whatsapp Başvuru Formu yaş sınırı kaç? O Ses Türkiye izleyenleri jüri üyelerini merak ediyor. O Ses Türkiye 2021 ne zaman başlayacak? O ses Türkiye 2021 Jüri üyeleri kim? O Ses Türkiye yeni sezon hangi kanalda yayınlanıyor? Exxen İzle TV8 ekranlarının sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye, Acun Medya yapımcılığında olurken başarılı jüri üyeleriyle 10 Ekim 2011’den beri devam ediyor.

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunda devam eden O Ses Türkiye, The Voice adlı şarkı yarışmasının Türkiye versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye izleyiciler tarafından ilgi odağı oluyor. İzleyiciler jüri üyelerinin hayatını araştırıyor.

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri Kim?


O Ses Türkiye 2020 sezonunda bulunan jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ı izleyiciler yoğun bir şekilde araştırıyor. O Ses Türkiye jüri üyeleri dikkat çekti.

Murat Boz Kimdir?


7 Mart 1980 doğumlu Murat Boz ilk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Karadeniz Ereğli, Zonguldak’ta tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti. 1999’da İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere birçok şarkıcıya vokalistlik yaptı. Murat Boz, solo kariyerine 2006 yılında çıkardığı “Aşkı Bulamam Ben” single’ı ile adım attı. Bir sonraki yıl ilk stüdyo albümü Maximum’u satışa sundu ve çıkışını öven pek çok ödül kazandı. Ardından Şans (2009), Aşklarım Büyük Benden (2011) ve Janti (2016) albümleriyle kariyerini sürdürdü. Bu albümlerde yer alan “Maximum”, “Uçurum”, “Para Yok”, “Özledim”, “Sallana Sallana” ve “Adını Bilen Yazsın” şarkıları Türkiye Resmî Listesi’nde ilk beş başarısı gösterirken “Geri Dönüş Olsa”, “Kalamam Arkadaş” ve “Janti” ise zirveye yerleşti. Şarkıcı, müzikal kariyerinin yanı sıra 2014’ten itibaren oyunculuk kariyerine odaklanarak Hadi İnşallah (2014), Kardeşim Benim (2016) ve Dönerse Senindir (2016) filmlerinde başrol oynadı.

Hadise Kimdir?
22 Ekim 1985 yılında Belçika’da dünyaya gelen Hadise aslen Sivaslı. 2005’te yayınlanan ilk stüdyo albümü olan Sweat’teki “Stir Me Up” adlı şarkıyla adını duyuran Hadise, ardından Türkiye’de de tanınan bir isim oldu. Daha sonra hayatını Türkiye’de sürdürmeye karar veren şarkıcı, çıkardığı albümlerle Türkiye’deki ününe ün kattı. 2009 Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi “Düm Tek Tek” adlı şarkıyla temsil eden Hadise, o yıl organizasyonda 4. oldu. 35 yaşındaki şarkıcı O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliğine devam etmektedir. İngilizce, Fransızca, Almanca, Flamanca ve Türkçe’yi iyi seviyede konuşmaktadır.

Beyazıt Öztürk Kimdir?


1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. “Beyaz” ismini ilk olarak arkadaşlarıyla birlikte “Gına” isimli siyasi içerikli bir mizah dergisi çıkarırlarken kullandı. Eskişehir’de geçirdiği 7-8 aylık dönem içinde iki heykel, iki seramik, bir karikatür sergisi açtı ve bir karma seramik sergisine katıldı. Radyoculuğa Eskişehir’de başladı.

Eskişehir’den İstanbul’a uzanan şöhret yolu böylece açılmış oldu. İstanbul’da Klas Fm’den gelen teklif üzerine bu mesleğe profesyonel olarak giriş yaptı. Number One TV’de ve Kanal 6’da çeşitli televizyon programları, Kanal D ve Star televizyonlarında Beyaz Show, TRT’de 5+1 Şans Topu sunuculuğu, Kanal D’de Aileler Yarışıyor yarışması sunuculuğu, Best FM ve Radyo D’de radyo programları yaptı. Konuk oyuncu olarak yer aldığı “Dansöz” filmi dışında “Nihavent Mucize” adlı sinema filminde, “Biz Size Aşık Olduk” ve “Karım ve Annem” adlı televizyon dizilerinde rol aldı. Çeşitli reklam ve kliplerde de yer alan Beyazıt Öztürk, Aktüel Dergisi’nde “Kardan Adam” başlığı altında köşe yazıları yazdı. Talk Show’u kendisine pek çok ödül kazandırdı. Stand Up’ı deneyen ve bu konuda da ülkenin ilk üçü arasına giren Beyaz sinemada da şansını denedi ve Türkan Şoray’la “Nihavent Mucize” de başrolü paylaştı.

Ebru Gündeş kimdir?


Ebru Gündeş, 12 Ekim 1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Ankara’da okuduktan sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti. Bir aile dostu tarafından 1989 yılında Gündeş’in sesinin güzelliğini keşfetti. Maddi sıkıntıdan dolayı derslerini bırakıp annesi Müjgan Kumartaşlıoğlu ile bir müzik yapımcısına başlayan şarkıcı, Neşe Demirkat fark edilerek ünlü yapımcılar Koral Sarıtaş ve Selçuk Tekay’ın ellerine teslim edildi. 1991 yılında Koral Sarıtaş’ın rehberliğinde Emel Sayın için ilk kez vokal yaptı. Daha sonrasında Türkiye’De en çok tanınan şarkıcılar arasında yerini aldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın