• Ana Sayfa
  • Exxen
  • Acun Ilıcalı’ya Mesut Özil şoku! Acun Ilıcalı, tarihin en büyük tepkisiyle karşı karşıya kaldı. Bu sezon beklenen izlenmeyi alamayan Survivor programı ve Exxen platformu tehlikeye girdi! Türkiye gündeminde yer alan gündem Acun’u çok üzecek. Acun Ilıcalı Mesut Özil transferi nedeniyle zora girecek.

Acun Ilıcalı’ya Mesut Özil şoku! Acun Ilıcalı, tarihin en büyük tepkisiyle karşı karşıya kaldı. Bu sezon beklenen izlenmeyi alamayan Survivor programı ve Exxen platformu tehlikeye girdi! Türkiye gündeminde yer alan gündem Acun’u çok üzecek. Acun Ilıcalı Mesut Özil transferi nedeniyle zora girecek.

 Acun Ilıcalı’ya Mesut Özil şoku! Acun Ilıcalı, tarihin en büyük tepkisiyle karşı karşıya kaldı. Bu sezon beklenen izlenmeyi alamayan Survivor programı ve Exxen platformu tehlikeye girdi! Türkiye gündeminde yer alan gündem Acun’u çok üzecek. Acun Ilıcalı Mesut Özil transferi nedeniyle zora girecek.
Okunuyor Acun Ilıcalı’ya Mesut Özil şoku! Acun Ilıcalı, tarihin en büyük tepkisiyle karşı karşıya kaldı. Bu sezon beklenen izlenmeyi alamayan Survivor programı ve Exxen platformu tehlikeye girdi! Türkiye gündeminde yer alan gündem Acun’u çok üzecek. Acun Ilıcalı Mesut Özil transferi nedeniyle zora girecek.

Mesut Özil transferinde yatırımcı ve getiren kişi olarak lanse edilen Acun ılıcalı tepkilere ne karşılık verecek acaba merak ediliyor! Tüm Türkiye’de başlayan Acun Ilıcalı’nın kanalında yer alan Survivor programına boykot başladı. “Survivorgerizekalıktır” hem sosyal medyada hem Türkiye’nin en çok takip edilen sitelerinde gündem olmuş durumda.

Acun Ilıcalı’nın korktuğu başına geldi!

Bugüne kadar her yaptığı işle olay olan ünlü Acun Ilıcalı’nın futbola girmeme sebebi olan TV8 ve yeni kurduğu Exxen platformunda Mesut Özil şoku yaşanıyor. Acun Ilıcalı TV100 programına bir gün önce katılmış, “Mesut Özil’i sormayacaktınız” diyerek Ertem Şener ve Ümit Özat’a tepki göstermişti. Şimdi Acun Ilıcalı’nın bu tepkisinin sebebinin belli olduğunu düşünüyoruz. Galatasaray taraftarı Acun Ilıcalı’nın en büyük kozu Survivor programı ve Exxen platformunu boykot ediyor!

Türkiye gündeminde 1. sırada!

Tüm Türkiye gündemi “Survivorgerizekalılıktır” Tagiyle gün başlamıştı. Ancak bu tagin çıkması Mesut Özil’in Türkiye geldiği gün olan ve tüm parayı verdiği düşünülen Acun Ilıcalı’ya gösterilen en büyük tepki.

Mesut Özil için tepki gösteriliyor iddiası!

Çok Ağır yorumlar geliyor!

Acun Ilıcalı’ya Survivor sonrası Exxen’de boykotu başladı!

Bir günde Türkiye’nin en çok izlenen programına tepkiler gelirken, Acun Ilıcalı TV8 sonrası şimdi de Exxen boykotu başladı. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen yeni çıkan bu platform’da büyük bir düşüş yaşadığı söyleniyor. Ancak Galatasaray taraftarı Exxen’den üyelikten çıkarken Fenerbahçe taraftarının üye olduğu düşünülüyor.

Mesut Özil’i Acun Ilıcalı mı getirdi?

KAP bildirimi yapan ancak futbolculara ve maaşlarının açıklamasını yapmayan Fenerbahçe kulübü, bu transferi hangi kaynaklarla yaptığı, Acun Ilıcalı’nın parmağı var mı yok mu bilinmiyor. Ancak Acun Ilıcalı’nın en çok korktuğu şey olan Galatasaray ve Beşiktaş taraftarını Survivor, TV8 ve Exxen platformuna küstürmek gerçek oluyor gibi görünüyor.

Gün içerisinde en çok yüklenilen isim olan Acun Ilıcalı konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor. Ancak Survivor programı beklenen ilgiyi bu sezon alamadığı da bir gerçek. Ancak genelde yarışma ilk 2 ay rutin gitse de son 3 ay reytinglerini yükseltiyordu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın