Böylesini kimse beklemiyordu! Bakın Kim Milyoner Olmak İster’deki 1 milyon TL’lik final sorusunun yanıtı neymiş.

 Böylesini kimse beklemiyordu! Bakın Kim Milyoner Olmak İster’deki 1 milyon TL’lik final sorusunun yanıtı neymiş.
Okunuyor Böylesini kimse beklemiyordu! Bakın Kim Milyoner Olmak İster’deki 1 milyon TL’lik final sorusunun yanıtı neymiş.

Fenomen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nun güzel sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanıyor. Milyoner’de yarışan yarışmacılar birbiri ardına gelen zor sorulara doğru cevaplar vererek 1 milyon TL’lik büyük ödülü kazanmaya çalışıyor. Kimi katılımcılar henüz ilk soruda veda ederken kimileri ise 1 milyonluk final sorusuna kadar ulaşabiliyor ve kazanada biliyorlar. Kim Milyoner Olmak İster’in 1 milyon TL’lik final sorularından bazılarını sizler için bulduk soruları derledik. İşte Kim Milyoner Olmak İster 1 milyon liralık soruları ve cevapları…

Kenan İmirzalıoğlu’nun başarılı sunumuyla atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’i i neredeyse izlemeyen yoktur. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yarışmalarından biri olan ve çok heyecanlı geçen Kim Milyoner Olmak İster’de kimisi ilk soruda elendi, kimisi ise zor soruları cevaplayarak yüksek ödüller kazandı. Televizyon başında izleyenler şöyle söyledi “Ben bilirdim o soruyu” dedi.

Bazı yarışmacılar ise 1 milyonluk final sorusunu görecek kadar şanslı ve tecrübeliler’di. Peki Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan 1 milyonluk sorular nelerdi sizin ile beraber görelim ?

Arda Ayten, Kim Milyoner Olmak İster’de 1 Milyon TL’lik ödülü kazanmıştı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumda Kim Milyoner Olmak İster’in final sorularından bazılarını sizler için araştırdık ve size sunduk…

Son 2 sorunun cevabını yazmadım onun cevabını da sizlerden duymak istiyorum yorumlara soruların cevaplarını yazabilirsiniz.

Sizde genel kültürünüze ve kendinize güveniyorsanız başvuru yapmayı unutmayınız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın