3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu ve Katılım TRT 1

 3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu ve Katılım TRT 1
Okunuyor 3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu ve Katılım TRT 1

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu ve Katılım TRT 1

TRT 1 bizi geçmişe götürerek nostalji yaşatacak yepyeni bir yarışma programı ile yarışma sevenlerin yüzünü güldürüyor. 3’te 3 Bir Zamanlar adıyla yayın hayatına başlayan yarışma programı, hem nostaljik ve keyifli soruları hem de büyük ödülü ile dikkatleri çekiyor. Yeni bilgi yarışması 3’te 3 Bir Zamanlar başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru TRT 1

Her hafta Çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan 3’te 3 Bir Zamanlar yarışması kısa zamanda izleyicilerin ilgisini topladı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ’un eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen yarışma programının büyük ödülü tam 1 milyon TL.

3’te 3 Tarih yarışmasının formatına benzer şekilde kurgulanan yarışmada sorular ve konuklar fark yaratıyor. Yarışmanın soruları sizi çocukluğunuza götürerek keyifli bir nostalji yaşatıyor. Çocukken veya gençken izlediğiniz, dinlediğiniz veya okuduğunuz yapımları hatırlayacak, belki de biraz hüzünleneceksiniz.

“Ah nerede o eski zamanlar” dedirtecek 3’te 3 Bir Zamanlar yarışması herkesin geçmişine dokunacak. Bazılarımız için sobanın üzerinde pişirilen kestaneleri, bazılarımız için sokakta oynadığımız oyunları, bazılarımız için gazete kuponu biriktirerek aldığımız hediyeleri hatırlatacak.

3’te 3 Bir Zamanlar Yarışma Kuralları ve Başvuru Şartları

3’te 3 Bir Zamanlar yarışması, yine TRT 1ekranlarından bildiğimiz 3’te 3 Tarih yarısması ile aynı formata ve kurallara sahip. Yarışmacılara toplamda 15 adet soru soruluyor ve yarışmacıların ilerlemesi için 3 soruya art arda doğru cevap vermesi gerekiyor. Yarışmacılar herhangi bir seviyede 3’te 3 art arda doğru cevaplayarak son doğru cevapladıkları sorunun ödül miktarını garantilemiş oluyorlar.

Yarışmada 3 adet koruma hakkı veriliyor. Yarışmacı cevabından emin olmadığı soruda yanıt vermeden koruma hakkını seçebiliyor. Yanlış cevap verilmesi durumunda elenmekten koruyan koruma hakları ile yarışmacılar bir sonraki soruyla ilerlemeye devam ediyor. Koruma hakkı ile herhangi bir seviyede sonraki soruya geçen yarışmacı, yanlış cevap vermeden yeni bir 3’te 3 yapmak için çaba gösteriyor. Koruma hakları biten yarışmacı ise verdiği ilk yanlış cevapta yarışmadan eleniyor ve 3’te 3 yaparak geldiği seviyeye kadar elde ettiği en yüksek para miktarını elde ediyor.

3’te 3 Bir Zamanlar programında ayrıca sanat, spor veya siyaset dünyasından ünlüler de konuk olarak katılıyor. Katılan sürpriz konuklar aynı zamanda yarışmacıların danışmanı oluyor ve sorularda yardım ediyorlar. Kimi zaman ipucu vererek, kimi zaman ise bir şarkı veya el hareketleri ile anlatarak soruyu bilmeniz için destek oluyorlar.

3’te 3 Bir Zamanlar Katılım Şartları

Yarışmamız her şehirden, her meslek grubundan ve 7’den 70’e her yaştan kendine ve bilgisine güvenen adayların katılmasına açık. Aşağıdaki başvuru formunu doldurup göndererek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu

3’te 3 Bir Zamanlar kayıt formu oldukça sade ve kolaylıkla doldurulabilir. Kişisel bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz dışında ekstra bir soru yok. Ama yine de istenen bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız katılımınız açısından çok önemli. Yanlış bilgiler başvurunuzun ve yarışma sürecinin geçersiz olmasına sebep olacaktır.

3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formuna buradanulaşabilirsiniz.

Televizyonunuzu bir zaman makinesine çeviren 3’te 3 Bir Zamanlar ile hem geçmişe giderek hatıralarınızı canlandırıp hem de milyonlar kazanmak istiyorsanız başvurunuzu mutlaka yapın. İyi şanslar.

Yakın geçmişimizi konu alan sorulardan oluşan bir bilgi yarışması olan 3’te 3 Bir Zamanlar, “Ah neydi o bir zamanlar” deyip özlemle andığımız zamanları konu edinmektedir. 3’te 3 Bir Zamanlar, yalnızca soru soran değil, aynı zamanda, eğlendiren, güldüren, geçmişimizin tüm güzelliklerini bugüne taşıyan bir yarışmadır. “Bir Zamanlara” damga vurmuş ve başarılı kariyerleriyle bugün de hepimizin sevgilisi olmayı başaran ünlü konukları, birbirinden renkli konuları, cıvıl cıvıl kostümleri, eğlenceli içeriği, sade ve basit kuralları ve çok daha fazlasıyla, 3’te 3 Bir Zamanlar 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

3’te 3 Bir Zamanlar ile televizyonunuz bir zaman makinesi oluyor ve hepimizin özlediği “Bir Zamanları” bugüne taşıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın