13 Nisan 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

0
30 views

13 Nisan 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

 

Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi, atv kanalının resmi internet sayfasın da ki başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde tamamlıyorsunuz. Başvuru sonuçların da size verilen numaralar ve hemen hizasın da başvurduğunuz şehir ile birlikte açıklanmaktadır. Sonuçlardan sonra seçildiyseniz. her alan da olduğu gibi burda da ön mülakattan geçiyorsunuz. Mülakatı geçtiğiniz takdir de yarışmaya katılmaya hak kazanıyorsunuz.

 

Merakla beklenen sonuçlardan Kim Milyoner Olmak İster ‘de mülakata hak kazananların listesini sizlerle paylaşıyoruz. 13 Nisan 2018 Sonuçları açıklandı. Sonuçlara sitemiz üzerinden kolayca erişebilir, kaçırdığınız günleri de takip ederek, yarışmacı olma şansınızı yükseltebilirsiniz. İşte sizler için yayınladığımız 13 Nisan 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları.

 

13 Nisan 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları aşağıdadır. Sizlerin de yarışma ile ilgili bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak katılan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz.

 

13 Nisan 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

 

 

 

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here