13 Ağustos 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

18
1

Bugün ki talihlilerle karşınızdayız. Sonuçlara yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sonuçlar her gün düzenli olarak duyurulmaktadır. Takipte kalarak sonuçlarımıza en hızlı ve kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Ayrıca facebook hesabı üzerinden de sonuçlar açıklandığında ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

http://facebook.com/milyonertakip/

KİM MİLYONER OLMAK İSTER? BAŞVURU FORMU

Kim Milyoner Olmak İster ?  sonuçlarına yazımızın devamında erişebilirsiniz. Umarız sizde şanslı kişiler arasında yerinizi almışsınızdır. Başarılarınızın devamını dileriz herkese …

Kim Milyoner Olmak İster  yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş durum da. Binlerce başvuru arasında şans bize de güldüğünde neler yapacağız bu sayfada onları paylaşacağız. Bu sayfamızı bir forum gibi kullanmayı düşünerek oluşturduk. Herkes yarışma ile ilgili bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak  katılan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz..

13 Ağustos 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

18 YORUMLAR

    • 15 Kasım 2017 tarihine ait mülakata hak kazananların listesi açıklanmadığı için biz de paylaşamıyoruz maalesef. Açıklanan sonuçları gün be gün yayınlıyoruz.

    • sitemiz üzerinden başvuru numarasına göre mülakat için çağrılacak listeyi paylaşıyoruz. bu listeden başvuru numaranızı kontrol etmelisiniz.

  1. Fiziğmizi mi beğenmiyorlar nedir oradaki asistan kızlar,bir türlü çağırmadılar.Nice basit şeyleri bilemeyenler sırf genç oldukları için çağrılıyorlar.

  2. benim takip numaram 6 haneli ama sonuçlarda hep 7 haneli bulunmaktadır bunun sebebini öğrenebilir miyim?
    şimdiden bilgi için teşekkürler…

  3. 29454 KİM MİLYONER BAŞVURU NUMARAM BANA NE ZAMAN SIRA GELECEK 2- 3 SENE ÖNCE BAŞVURU YAPTIM BAŞVURU NUMARAMI UNUTTUM KISA SÜRE ÖNCE BAŞVURU YAPTIM BANA NE ZAMAN SIRA GELECEK LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here