09 Ağustos 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

7
1

Bugün ki talihlilerle karşınızdayız. Sonuçlara yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sonuçlar her gün düzenli olarak duyurulmaktadır. Takipte kalarak sonuçlarımıza en hızlı ve kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Ayrıca facebook hesabı üzerinden de sonuçlar açıklandığında ilk öğrenen siz olabilirsiniz.

http://facebook.com/milyonertakip/

KİM MİLYONER OLMAK İSTER? BAŞVURU FORMU

Kim Milyoner Olmak İster ?  sonuçlarına yazımızın devamında erişebilirsiniz. Umarız sizde şanslı kişiler arasında yerinizi almışsınızdır. Başarılarınızın devamını dileriz herkese …

Kim Milyoner Olmak İster  yarışmasına şuana kadar 2 Milyon civarında kişi başvurmuş durum da. Binlerce başvuru arasında şans bize de güldüğünde neler yapacağız bu sayfada onları paylaşacağız. Bu sayfamızı bir forum gibi kullanmayı düşünerek oluşturduk. Herkes yarışma ile ilgili bildiklerini, duyduklarını, gördüklerini paylaşmasını sağlamak istiyoruz. Yarışmaya seyirci olarak  katılan herkesin yorum ve görüşlerini paylaşmasını umuyoruz..

09Ağustos 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

7 YORUMLAR

  1. Merhaba 5 yil once basvuru yaptm cikmadi ve 3 ay once basvurumu guncelledm ve onay kodum 30 ile basliyor ama bir turlu 30lara gelmedi acaba ne zaman gelir

    • mülakat için nasıl bir seçme işlemi yapıldığını bilmediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum. Başvuru numaranız ile kontrol etmeniz gerekiyor. Mülakat için kazananlar listesini her gün yayınlamaya çalışıyorum.

    • Sitemiz üzerinden mülakata hak kazananların listesini her gün yayınlamaya çalışıyorum. Yayınlanan listede başvuru numaranız var ise mülakata çağrılıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here